iphone 6s - اپل باتری معیوب آیفون های 6 اس را رایگان تعویض می کند

اپل باتری معیوب آیفون های ۶ اس را رایگان تعویض می کند

چندی پیش گزارش‌هایی مبنی بر خاموش شدن اتوماتیک صفحه نمایش آیفون‌ ۶ اس اپل منتشر شد و این موضوع سبب گردید تا اپل سریعا پیگیر ماجرا شود.

حالا اپل فراخوانی منتشر کرده است و در آن قصد دارد گوشی‌های آیفون ۶ اس -که مشکل خاموش شدن ناگهانی دارند- را برطرف کند.

گفته شده است گوشی‌های آیفون ۶ اس که در طول بازه زمانی بین ماه سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ ساخته شده بودند، با این مشکل روبه‌رو هستند و اپل نیز قول داده است تلفن‌های هوشمندی که دارای این مشکل باشند، باتری آن‌ها را به‌صورت رایگان تعویض کند.

اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شده اید، لطفا به یکی از خرده فروشی های اپل یا یکی از مراکز معتبر خدمات اپل مراجعه کنید تا با کنترل شماره سریال گوشی، در صورتی که مشمول این برنامه می شدید باتری دستگاه شما بصورت رایگان تعویض شود.

اپل توصیه کرده که قبل از مراجعه به فروشگاه این شرکت، ابتدا از فایل های موجود پشتیبان گرفته، تنظیمات را به حالت اولیه بازگردانند و گزینه Find my iPhone را نیز غیرفعال کنند.

اپل همچنین اعلام کرد که مشکلاتی مانند آسیب دیدگی نمایشگر شامل این فراخوان نیست و همچنین آیفون‌هایی که در بازه زمانی ذکرشده تولید نشده باشند، بابت خاموش شدن دائم، سرویس رایگان دریافت نخواهند کرد. اگر آیفون ۶ اس شما در بازه زمانی بین ماه سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ تولید شده و مشکل خاموش شدن دائم داشته باشد و شما به‌جای بردن گوشی به مراکز خدمات پس از فروش، برای تلفن هوشمندتان باتری خریداری کرده باشید، می‌توانید هزینه آن را از اپل بگیرید.