نرم افزار

تعداد مشترکین سرویس اپل موزیک به 20 میلیون کاربر رسید

اپل امروز اعلام کرد که سرویس Music با سرعت زیادی در حال محبوبیت میان کاربران است. در حال حاضر تعداد مشترکین این سرویس به 20 میلیون کاربر رسیده است.

برخلاف Spotify که اجازه می دهد که تا کاربر موسیقی مورد نظر خودش را به صورت رایگان در ازای تبلیغات و برخی محدودیت گوشی دهد، سرویس اپل موزیک تنها با پرداخت مبلغی به کاربران اجازه گوشی دادن موزیک را می دهد.

این سرویس اشتراک موسیقی موفق شده تنها 18 ماه پس از عرضه، دومین سرویس استریم موسیقی را بعد از Spotify کسب کند. اپل در ماه سپتامبر اعلام کرده بود که موفق شده پس از شروع به کارش در ژوئن 2015، به 17 میلیون کاربر حق اشتراکی دست پیدا کند به این ترتیب این شرکت اکنون شاهد رشد 15 درصدی است.

به گفته اپل این موفقیت می‌تواند تا حدی به انتشار آلبوم‌های دست اول گروه‌ها و خوانندگان مختلف در این سرویس مربوط باشد. جالب است بدانید که اکنون تعداد مشتریان اپل موزیک یک دوم مشترکان اسپاتیفای است.

اسپاتیفای در ماه سپتامبر اعلام کرده بود که تعداد مشتریان حق اشتراکی جهانی اش 40 میلیون نفر است، آماری که در مقایسه با 30 میلیون مشترک ماه مارس، با رشد چشمگیری همراه بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا