کنسول و بازی

فروش کنسول پلی استیشن 4 از مرز 50 میلیون دستگاه گذشت

سونی به تازگی اعلام کرد که توانسته فروش بسیار خوبی را این هفته تجربه کند و آمار فروش کنسول پلی‌استیشن 4 را از ۵۰ میلیون دستگاه بگذراند.

سونی به این موضوع اشاره کرده که این آمار شامل فروش کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۴ اسلیم هم می‌شود. کنسول پلی استیشن 4 ابتدا در ماه نوامبر سال 2013 در آمریکا و کانادا و سپس در فوریه 2014 در ژاپن عرضه شد.

سونی در جریان فروش بلک‌فرایدی هم اعلام کرد که کنسول پلی‌استیشن ۴ عملکرد بسیار خوبی داشته و فروش آن بسیار بالا بوده و حتی بیش از ۳۶۹٫۶ میلیون بازی در این زمان برای کنسول بازی جدیدش فروخته است.

یکی از مدیران Sony Interactive Entertainment یعنی اندرو هاوس گفت: ما واقعا از اینکه جامعه پلی‌استیشن ۴ از زمان عرضه خود در سه سال گذشته به رشد ادامه می‌دهد خوشحال هستیم. با حمایت فوق‌العاده طرفداران و شریک‌های‌مان در جهان، سال جاری ما قادر به ترکیب بی‌سابقه‌ای از سخت‌افزارها بودیم که شامل مدل جدید اسلیم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن می‌شوند. ما با فهرست بازی‌ها و سرویس‌های آنلاین قدرت‌مند خود به ارائه بهترین تجربه گیمینگ ادامه خواهیم داد و به سرعت بخشیدن به کارمان و گسترش پلی‌استیشن ۴ تمرکز می‌کنیم.

سونی یکی از بزرگترین عوامل موفقیت در بخش نرم‌افزاری را بازی Uncharted 4: A Thief’s End عنوان کرد که به خاطر عقبه و انبوهی از طرفداران، باعث شد تا سیل عظیمی از مخاطبان به سمت کنسول پلی‌استیشن 4 کشیده شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن