کنسول و بازیگجت

نسخه نهایی بازی پوکمون گو برای ساعت هوشمند اپل واچ منتشر شد

اگر بخاطر داشته باشید، در ماه سپتامبر و در رویداد بزرگ اپل، شرکت Niantic دمویی از اجرای بازی پوکمون گو را بر روی ساعت هوشمند اپل واچ به نمایش گذاشت و اعلام کرد که بزودی برای آن منتشر می شود.

حال امروز شرکت Niantic اعلام کرد که نسخه نهایی پوکمون گو را برای ساعت هوشمند اپل واچ در دسترس قرار داده است. لازم به ذکر است که امکان انجام کامل بازی پوکمون گو از طریق اپل واچ میسر نیست و گیمر تنها قادر است با اپلیکیشن پوکمون گو نسخه اپل واچ به اطلاعات لازم برای انجام بازی دسترسی بر روی صفحه‌نمایش اپل واچ داشته باشد.

طبق اعلام این کمپانی، نسخه اپل واچ بازی، در کنار آگاه کردن بازیکنان در هنگام آماده شدن تخم‌های پوکمون، امکان مشاهده افزایش سطح و XP‌های دریافتی را فراهم می‌کند. از این پس با نرم‌افزار جدید پوکمون گو برای اپل واچ بازیکنان راحت‌تر از گذشته از پوکمون‌های اطراف خود مطلع شده و در نتیجه آسان‌تر از گذشته قادر به گرفتن پوکمو‌ن‌ها توسط گوشی همراه خواهند بود.

از دیگر توانایی‌های اپلیکیشن جدید می‌توان به اعلان‌های جدید در هنگام نزدیک شدن به پوک‌استاپ‌ها و ورود به هر سیزن بازی به عنوان تمرینی با شمارش گیم پلی فعالیت های شخصی حلقه ها اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا