نرم افزار

مرورگر Opera 43 با چند قابلیت جدید برای کامپیوتر منتشر شد.

اپرا، امروز سریعترین نسخه مرورگر خود را یعنی Opera 43 را برای کامپیوتر منتشر کرده است.

اپرا می گوید که این سرعت را توسط تکنیک بارگذاری لحظه‌ای صفحه و پروفایلی به نام Profile Guided Optimization در نسخه 43 این مرورگر به ارمغان آمده است. این باعث می شود که سرعت بارگزاری صفحه در این نسخه مرورگر نسبت به نسخه های سال گذشته به افزایش پیدا کند و قابلیت‌هایی همچون بهینه ساز سرعت بارگذاری سایت، مسدودکننده تبلیغات و همچنین استارتاپ سریع را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

renderer-szare-static

اپرا اعلام کرده که قابلیت بارگذاری لحظه‌ای صفحه و Profile Guided Optimizationn که در جدیدترین نسخه قرار داده شده، می‌توانند زمان انتظار کاربران را به حداقل ممکن برسانند. این مرورگر اطمینان می دهد که حتی در هنگام بارگذاری یک وب سایت بسیار حجیم نیز عملکرد مثبتی را از خود بر جای بگذارد.

علاوه بر این، در قابلیت بارگزاری فوری صفحه، هنگامی که کاربری در حال تایپ آدرس سایت است، قوری آن را از میان کلمات نوشته شده حدس می‌زند و آن را بارگذاری می‌کند، این بارگذاری تا زمانی که به صورت خودکار کاربر وارد آن وب سایت شود در پس زمینه مرورگر فعال خواهد بود. این قابلیت به مرور زمان با یادگیری آدرس وب سایت های مختلف، هوشمندانه‌تر عمل خواهد کرد.

هم اکنون شما می توانید نسخه جدید مرورگر اپرا 43 را از سایت اصلی دریافت و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا