گجت

نسل بعدی هالولنز مایکروسافت، در سال 2019 عرضه می شود

همانطور که می دانید، مایکروسافت حدود دو سال پیش، از اولین هدست واقعیت مجازی هالولنز در رویداد ویندوز 10 پرده برداری کرد.

در ماه مارس سال گذشته بود که این شرکت، اولین نسخه از این هدست ها را با قیمت 3000 دلار در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، ولی طرفداران این هدست همچنان در انتظار یک مدل ارزان تر برای مصرف کنندگان عادی هستند. در این میان، ظاهرا طرفداران این هدست باید مدتی در انتظار باشند، چراکه، طبق گزارش جدید سایت Thurrott، احتمالا نسخه سوم این محصول تا سال 2019 عرضه نمی شود.

باید توجه داشت که لغو نسل دوم، به مایکروسافت اجازه می دهد که به برنامه های خود برای سومین نسل از این هدست شگفت انگیز سرعت ببخشد. به عبارت دیگر، اگر این شرکت برنامه ریزی کرده بود که نسل دوم این دستگاه را نیز ارائه کند، ما باید انتظار حتی طولانی تر از ۲۰۱۹ را برای نسخه ی سوم آن می کشیدیم.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد نسل سوم هالولنز مایکروسافت در دست نیست. اما احتمالا مایکروسافت، محصول بعدی خود را با ارتقا و بهبود های عمده ارائه خواهد کرد، که شامل مشکلات و ایرادات واضح نسل فعلی، مانند مشکل میدان دید کوچک آن را خواهد بود. شایان ذکر است مایکروسافت سرمایه گذاری عظیمی را به ارتقاء پروتوتایپ هولولنز اختصاص داده و دائماً نرم افزار آن را به روز می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا