نرم افزار

آپدیت جدید گوگل پلی‌، امکان مدیریت آسان اپلیکیشن ها را فراهم می کند

گوگل به تازگی فروشگاه گوگل پلی خود را بروز رسانی کرده و تغییراتی در رابط کاربری مدیریت اپلیکیشن ها و برنامه داده است.

در حالیکه ظاهر صفحه اصلی گوگل پلی استور بدون تغییر مانده، اما به نظر می رسد که تغییراتی در رابط کاربری بخش My Apps به وجود آمده است، به طوریکه اکنون مدیریت آسان تری روی اپلیکیشن ها و بازی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

برای استفاده نسخه جدید گوگل پلی استور کافیست یک بار مجدد دستگاه را ریستارت کرده و دوباره اپلیکیشن گوگل پلی استور را باز کنید. هنگامی که به قسمت My Apps مراجعه می کنید با ظاهری جدید رابط کاربری مواجه می شود. اول از همه، عنوان زبانه به My Apps تغییرات پیدا کرده و دیگر تب Subscriptions وجود نداشته و تب Installed هم دیگر آپدیت ها را نمایش نمی دهد.

حالا تب به نام Updates قرار دارد که آپدیت های موجود اپلیکیشن ها و بازی ها و یا اپلیکیشن هایی که اخیرا آپدیت شده اند را نمایش می دهد. اگر به زبانه Installed مراجعه کنید، حالا همه اپلیکیشن ها و بازی هایی که روی گوشی نصب هستند را نمایش می دهد.

همچنین شما می توانید براساس فیلتر های موجود Alphabetical order, Last updated, Last used, یا Size، لیست اپلیکیشن ها و بازی ها را فیلتر کنید. این قسمت به شما کمک می کند تا اپلیکیشن مورد نظر را پیدا کنید و برنامه هایی را که به ندرت از آن استفاده می کنید و باعث اشغال حافظه داخلی شده را حذف کنید.

تب بعدی Library نام دارد، این زبانه به شما کمک می کند که اپلیکیشن های که قبلا از طریق اکانت خود، روی گوشی یا تبلت نصب کرده اید را نمایش می دهد. و در نهایت زبانه بتا همچنان باقی مانده است. در این زبانه، شما می توانید برای استفاده از بیلد بتا اپلیکیشن های نصب شده را اقدام کنید.

اگر شما همچنان این تغییرات را نمی بینید باید کمی صبور باشید. به نظر می رسد که این بروز رسانی به تازگی منتشر شده، ممکن است که طی چند روز آینده در دسترس قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا