نرم افزار

نسخه تخت وب اپلیکیشن گوگل Allo در دسترس کاربران قرار گرفت

گوگل سرانجام نسخه تحت وب اپلیکیشن پیام رسان گوگل الو را برای کاربران سراسر جهان منتشر کرد.

اپلیکیشن Allo، جز یکی از دها پیام رسان مختلف گوگل است که امروز نسخه تحت وب آن منتشر شده است. این پیام‌رسان حدود یک سال پیش برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد و مشخص نیست که چرا عرضه‌ی نسخه‌ی تحت وب آن تا این حد با تأخیر مواجه شده است.

نسخه تحت وب اپلیکیشن الو فعلا برای کاربران گوشی های اندرویدی فعال شده است؛به این دلیل که برای فعال‌سازی آن نیاز به یک اپلیکیشن Allo روی گوشی خود دارید تا بتوانید آن را با نسخه‌ی تحت وب هم‌گام‌سازی کنید. برای فعال سازی آن کافیست که کد QR Code را اسکن کنند تا هویت شما تایید شود و وارد کلاینت خود شوید.

هنگامی که وارد صفحه اصلی الو می شوید، با صفحه ای همانند تصویر بالا مواجه می شوید. سپس برای فعال‌سازی آن نیاز به اسکن کد QR از طریق گوشی هوشمند خود دارید. گوگل وعده داده است که پشتیبانی از دستگا‌ه‌های آیفون را به‌زودی به این نسخه اضافه کند.

گفتنی است که متاسفانه نسخه تحت وب الو تنها از طریق مرورگر گوگل کروم کار می کند. از آنجا که نسخه تحت وب،  مستقیماً برداشتی از اپلیکیشن نصب‌شده روی گوشی است، اگر باتری گوشی هوشمندتان تمام شود یا اتصال آن به اینترنت قطع شود، دیگر قادر به استفاده از نسخه‌ی تحت وب هم نخواهید بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا