اعلام زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه در آپدیت جدید گوگل مپس

بسیاری از افراد، برای جابه‌جایی از وسایل نقلیه عمومی اعم از اتوبوس و یا مترو استفاده می کنند که گوگل برای این دسته از افراد، قابلیت ویژه ای را در نظر گرفته است که با استفاده این قابلیت، زمان واقعی رسیدن اتوبوس را به ایستگاه مورد نظر اعلام خواهد کرد.

در آپدیت جدید «گوگل مپز»، این اپلیکیشن هنگام سفر کاربر با قطار و اتوبوس به او هشدار می دهد که در کدام ایستگاه باید پیاده شود. به عبارت ساده این اپلیکیشن هنگام رسیدن به مقصد، آن را به کاربر اعلام می کند. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است. کافی است کاربر Google Maps را باز و مقصد خود را مشخص کند. در این مرحله باید روش حمل و نقل را برگزیند و گوگل بقیه کارها را انجام می دهد.

این قابلیت‌ها همچنین امکان اجرا بر روی لاک اسکرین را نیز دارند تا ارتباط اپلیکیشن با اینترنت قطع نشود و از اعلان‌های مهم آن در سفرهای درون‌شهری غافل نشوید. نحوه اعلان‌ها و توضیحات اپلیکیشن قابل تنظیم و تغییر است. نکته قابل توجه رفتن به مکان‌های جدید است که این قابلیت می‌تواند کمک‌کننده باشد.

گوگل در حال حاضر مشغول تست قابلیت های مذکور است. انتظار می رود در آینده نزدیک با ارائه یک آپدیت ویژگی های یاد شده به آن اضافه گردد.