نرم افزار

مایکروسافت، جستجو با کمک هوش مصنوعی را به بینگ اضافه کرد

مایکروسافت، امروز اعلام کرد که مجموعه از ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای موتور جستجوی بینگ افزوده که باعث افزایش دقت در نتایج می شوند برای کاربرانش منتشر کرده است.

مایکروسافت امروز، طی مراسمی در سانفرانسیسکو این خبر را اعلام کرد. بدین معناست که اکنون موتور جستجوی بینگ درک درست تری از اشیا داشته و می تواند به شکل بهینه تری به تحلیل جملات و درخواست های کاربران بپردازد و در عین حال، به دلیل استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، به تدریج قدرتمند تر خواهد شد.

مایکروسافت اشاره کرد که اکنون نتایجی که برای کاربران نمایش داده می شود، از منابع مختلف وبسایت هایی است که مورد سنجش قرار گرفته و تایید شده اند جمع آوری می شود.این ویژگی به خصوص در مورد اخبار سیاسی کاربرد بسیار زیادی خواهد داشت. در سپتامبر گذشته قابلیت بررسی صحت اخبار به موتور جست و جوی بینگ اضافه شده بود و ویژگی جدید نیز در همین راستا به آن افزوده شده است.

دیگر قابلیت اضافه شده به بینگ، امکان نمایش نتایج جست و جو بر اساس پرسش و پاسخ هایی است که کاربران شبکه اجتماعی ردیت مطرح کرده اند. همچنین از این پس بینگ می تواند به کمک پیشرفت هایی که با استفاده از چت بات هایی مانند Xiaoice و Zoe به دست آمده درک درست تری از زبان محاوره داشته باشد.

و در آخر، مایکروسافت اشاره کرد که از ماه سپتامبر این قابلیت های جدید در دسترس کاربران آمریکایی و سپس برای سایر کاربران دیگر سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا