پاناسونیک از دو تلویزیون اولد مدل FZ800 و FZ950 رونمایی کرد

پاناسونیک امروز در نمایشگاه CES 2018 از دو تلویزیون اولد جدید مدل FZ800 و FZ950 به طور رسمی رونمایی کرد. این دو تلویزیون جدید با تکنولوژی OLED ساخته شده اند، که به معنی نمایش عمیق تر رنگ سیاه و کنتراست بهتر در مقایسه با پنل های LCD است.

هر دو مدل FZ800 و FZ950 در دو اندازه ۵۵ اینچی و ۶۵ اینچی که در واقع ۴ مدل بوده، به بازار عرضه خواهند شد. از میان فهرست بهبودهای انجام شده روی تلویزیون، می توان به فناوری جدید به نام Dynamic LUT اشاره نمود که به ادعای پاناسونیک، این تکنولوژی اجازه می دهد، ده مرتبه به روزرسانی ساختار رنگ را در هر ثانیه فراهم کند، این در حالی است که در مدل های قبلی این به روزرسانی تنها در ابتدای پخش هر برنامه یا فیلم صورت می گرفت.

ساختارهای رنگ، نحوه ایجاد و نمایش رنگ ها را بسته به نوع محتوا مشخص می کنند، به طوری که نمایشگر که بهترین و دقیق ترین ترکیب رنگ ممکن را ایجاد کند. تلویزیون های جدید این شرکت، همچنین از فرمت HDR10 پلاس پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، این دو مدل تلویزیون به پردازنده های تصویری جدید و اسپیکرهای «تکنیکس» مجهز شده اند که کیفیت صدا بهبود می بخشد.

با یک نمایشگر خوب، تولید رنگ و کیفیت صدای بهتر، تلاشی برای ایجاد بهترین تجربه کاربری تماشای فیلم در خانه خواهد بود. هنوز هیچ اشاره ای به قیمت این محصولات نشده است، اما پاناسونیک اشاره کرده که این تلویزیون ها در بهار سال آینده با قیمتی رقابتی به بازار عرضه می شود.