با ماوس Rival 600 استیل‌سریز، حرکات شما روی هوا دنبال می کند.

شرکت استیل سریز، در CES 2018، ماوس گیمینگ جدیدی رونمایی کرده که حرکات شما را در هوا دنبال می کند. اگر اهل بازی‌ باشید حتماً می‌دانید با بلند کردن موس از روی موس‌پد و قرار دادن مجدد آن نشانه‌گر تکان می‌خورد و همین امر می‌تواند نشانه‌گیری شما را با مشکل جدی روبرو کند.

این ماوس گیمینگ جدید Rival 600 نام دارد و دارای وزن قابل تغییر، پردازنده و دقت ۱۲۰۰۰CPI است و با قیمت زیر ۱۰۰ دلار عرضه می‌شود. موس Rival 600 از یک سنسور دوگانه TrueMove3 بهره برده که قادر است در زمانی که موس بر روی پد قرار نگرفته هم حرکات دست کاربر را تشخیص بدهد و این عارضه را به حداقل برساند. دو حسگر تخصصی و سیستم ردیابی سبب کاهش زمان دریافت مکان و تشخیص موقعیت موس خواهد شد، ازاین‌رو حتی در زمانی که در هوا موس را حرکت می‌دهید هم موقعیت آن به سیستم منتقل می‌شود.

همراه با این سیستم ردیابی (که استیل سریز آن را +TrueMove 3 نامیده است)، ریوال ۶۰۰ همچنین دارای وزن قابل تنظیم  است تا کاربران بتوانند آن را بسته به میل خود سنگین‌تر یا سبک‌تر کرده و استفاده راحت‌تری را از آن داشته باشند. هشت وزن ۴ گرمی در داخل این ماوس تعبیه شده است که می‌توانید وزن آن را بین ۹۶ الی ۱۲۸ گرم بسته به دلخواه خود درآورید.

این ماوس گیمینگ همچنین دارای دقت ۱۲۰۰۰CPI و سنسور اپتیکال ۳۵۰IPS است که می‌توان آن را در مدل‌های Rival 310‌ و Sensei 310 مشاهده کرد. از دیگر مشخصات مهم ماوس گیمینگ Rival 600 باید به سطح لمسی نرم، گریپ‌های سیلیکونی و یک سیستم رهاسازی تقویت کننده اشاره کرد. در اینجا حتی یک پردازنده داخلی نیز برای ذخیره افکت‌های نوری سفارشی، تنظیمات حساسیت و جابجایی تنظیم دکمه‌ها قرار دارد.