مشخصات گوشی ایسوس زنفون ۵ لایت به بیرون درز کرد

با نزدیک شدن به برگزاری نمایشگاه MWC، خبرهای مختلفی پیرامون جدیدترین گوشی های هوشمند منتشر می شود. به تازگی، ایوان بلس در پست جدیدی در توئیتر رندری از گوشی Zenfone 5 Lite ایسوس را منتشر کرده است. معرفی این گوشی در کنار نسخه استاندارد ذن‌فون ۵ در کنگره جهانی موبایل احتمالاً بزرگترین رویداد ایسوس در این مراسم خواهد بود.

طبق اطلاعات ایوان بلس، این گوشی مجهز به چهار دوربین خواهد بود که دوربین دوگانه با لنزهای ۱۶ مگاپیکسلی در عقب و دوربین دوگانه ای با لنزهای ۲۰ مگاپیکسلی در جلو را تشکیل می دهد. تصاویر نشان می دهد که این گوشی مجهز به نمایشگر FHD پلاس با نسبت ابعاد ۱۸ به ۹ خواهد بود. به نظر میرسد که اندازه نمایشگر ذن فون ۵ لایت چیزی در حدود ۵.۷ تا ۶ اینچ باشد.

حاشیه های این گوشی از دو طرف بسیار باریک به نظر میرسد. اما با وجود اینکه سنسور اثر انگشت در پشت گوشی واقع شده است، حاشیه ای نسبتاً بزرگی در قسمت پایین پنل جلو به چشم می خورد. به نظر میرسد که یک درگاه USB-C در لبه پایینی گوشی برای شارژ وجود دارد، در حالیکه در لبه بالایی جک ۳.۵ میلیمتری هدفون قرار گرفته است.

طبق اعلام ایسوس، رویداد مطبوعاتی این شرکت در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) در نمایشگاه MWC 2018 برگزار خواهد شد و انتظار میرود که این شرکت از گوشی ذن فون ۵ رونمایی کند.