نرم افزار

اطلاع از تهیه اسکرین‌شات‌های استوری در آپدیت جدید اینستاگرام

درحالی که استوری‌های اینستاگرام، تنها 24 ساعت قابل نمایش هستند و گرفتن اسکرین شات به این معنی است که آن عکس برای همیشه در گوشی شخص باقی می ماند و گاهی اوقات دیگران علاقمند نباشند، شخص دیگر از استوریشان، اسکرین شات تهیه کنند.

برای همین منظور، اینستاگرام قابلیتی به اپلیکیشن خودش افزوده که از این پس از اقدام به تهیه اسکرین شات از استوری کاربری در اینستاگرام کنید، اپلیکیشن وی را از این قضیه مطلع خواهد کرد.

ظاهرا اینگونه است که هنگامی که شخصی در حال گرفتن اسکرین شات از استوری شما در اینستاگرام است، یک صفحه پاپ آپ باز شده و در آن نام شخص برایتان ارسال می‌شود. نکته جالب اینجاست که فرقی نمی‌کند وی در حال ضبط ویدیو باشد یا آنکه یک عکس از استوری شما گرفته باشد.

هرچند تهیه اسکرین شات از استوری اینستاگرام از روش معمولی قابل گزارش دادن است، اما هنوز هم راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند به شما امکان بدهد بدون اطلاع افراد استوری هایشان را ذخیره کنید. زمانی که شما گوشی خود را در حالت هواپیما قرارداده و به طبع تمامی راه‌های ارتباطی با گوشی قطع شود، سپس می‌توانید به استوری فرد مورد نظر در اینستاگرام بروید و بدون اطلاع آن استوریش را ذخیره کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن