سامسونگ از نسخه ۲۰۱۸ رینگتون Over the Horizon معرفی کرد

اگر شما هم در طی چند سال اخیر صاحب یکی از گوشی های هوشمند سامسونگ بوده اید، بی شک با عنوان Over The Horizon آشنایی دارید، این موزیک از سال ۲۰۱۱ رینگتون پیش فرض گوشی های گلکسی بوده است و یکی از زنگ های آشنا برای کاربران می باشد.

سامسونگ هر سال با نسل جدید گوشی های گلکسی خود، رینگتون Over The Horizon را با تنظیم تازه ای ارائه می دهد. اکنون با نزدیک شدن به زمان رونمایی از پرچمداران این کمپانی، سامسونگ ورژن ۲۰۱۸ این رینگتون را منتشر کرده است.

نسخه ۲۰۱۸ این رینگتون پرطرفدار، توسط پیتر جانسون (Petur Jonsson)، آهنگساز معروف ایسلندی و با استفاده از شش نت موسیقی در پیانو ساخته و اجرا شده است. صدای دلنشین ملودی پیانو و تصاویر یکنواخت و چشم‌نواز از ییلاقات و حومه ایسلند، خالص ترین عناصر اساسی احساسات انسانی که اغلب در زندگی روزمره پنهان مانده است را بیدار می‌کند.

طبق اظهارات سامسونگ، این آهنگ ساز با ظرافت خاص لایه های آلات موسیقی و سبک مینیمالی این رینگتون را تنظیم کرده که کاربر را به یک سفر ماجراجویانه اکتشافی وارد می کند. قبل از محو شدن صدای هر یک از آلات موسیقی، صدا به تدریج به اوج خود می رسد. سامسونگ به این منظور ویدئویی را منتشر کرده که ملودی بسیار آرامش بخشی به همراه تصاویری از زیبایی های طبیعت نظیر کوه ها، تپه های پوشیده از برف و صخره های ناهماهنگ به نمایش می گذارد.