گجت

ساعت هوشمند فیت‌بیت Versa معرفی شد

فیت‌بیت به تازگی از دومین ساعت هوشمند خود با نام Versa یا ورسا پرده برداری کرد. این ساعت هوشمند به نسخه جدید Ionic یعنی نسخه دوم سیستم عامل شرکت (Fitbit OS 2.0) مجهز شده، اما قیمت آن 100 دلاری کمتر است.

طراحی تقریبا گرد حاشیه‌های آن ممکن است ظاهر ساعت هوشمند پبل تایم را برای کاربران تداعی کند. یکی از مهمترین ویژگی های این ساعت، باتری بکار رفته با دوام 4 روز است. در حالی که طی دو ساعت این ساعت شارژ می شود. همچنین با میزان روشنایی نمایشر لمسی 1000nits، قادر به نمایش محتواها در بدترین شرایط نوری می باشد.

ساعت ورسا، ضدآب بوده و تا 50 متر در زیر آب مقاوم است. در این مدل نیز یک ردیاب ضربان قلب داخلی به کار رفته و بیش از 15 حالت تمرین متفاوت وجود دارد. می‌توان در یک نگاه، وضعیت سلامتی و تمرین خود طی هفته گذشته را ارزیابی کرد. این ساعت از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند متصل شده و اعلانیه ها را به کاربر اعلام می کند.

ویژگی دیگر این ساعت، پشتیبانی از سرویس پرداخت فیت‌بیت پی است که به لطف NFC ساعت، امکان پرداخت در پایانه‌های پشتیبانی‌کننده را فراهم می‌کند. کاربران اروپایی می توانند بدون دردسر از این قابلیت استفاده کنند، اما کاربران آمریکا باید نسخه ویژه این ساعت را به منظور استفاده از فیت بیت پی خریداری کنند.

یکی از اصلی‌ترین کاستی‌ها در فیت بیت ورسا در مقایسه با فیت بیت Ionic، نبود جی پی اس است. این ساعت را هم‌اکنون می‌توان با مراجعه به وب سایت Fitbit.com با پرداخت 200 دلار پیش خرید کرد. فیت بیت ورسا به همراه یک بند سیلیکونی، چرمی، فلزی و توری ارائه شده که به ترتیب 30 دلار، 50 دلار، 80 دلار و 100 دلار قیمت دارند. برای نسخه Special Edition (که استفاده از فیت بیت پی برای کاربران آمریکا تنها با آن امکان‌پذیر است) بندهای بافتنی نیز موجود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا