تبلیغات

ایستگاه آی تی یک وبلاگ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده که به تازه ترین خبرها در دنیای کامپیوتر، موبایل، گجت، بازی و موارد دیگر می پردازد.  بخش تبلیغات این سایت شامل درج بنر، رپورتاژ آگهی، معرفی محصول و یا سرویس می‌باشد و با توجه به انتخاب و نظر مشتری قابل تعریف یا تغییر است.

رزرو رپورتاژ آگهی

در صورتی که قصد دارید افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند، مقاله‌ای تبلیغاتی را در رسانه کلیک منتشر کنید. رپورتاژ آگهی مانند دیگر مقالات در ایستگاه آی تی منتشر می‌شوند. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش می‌شود. شما می‌توانید در مقاله تبلیغاتی خود از 3 لینک و 3 تصویر استفاده کنید. محدودیتی از نظر تعداد کلمات برای رپورتاژ وجود نداشته و برای همیشه در آرشیو سایت باقی می‌ماند.

رزرو تبلیغات بنری

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ایستگاه آی تی بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی و همچنین صفحات داخلی قابل نمایش هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه و سفارش کافیست که با ایمیل info@istgahit.net در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا