معرفی سایت

ایستگاه آی تی وبلاگی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده که کار خودش را سال 1390 شروع کرد و همیشه سعی داشته تا جدیدترین خبرها در دنیای کامپیوتر، موبایل، گجت، بازی و موارد دیگر را به کاربران ارائه دهد.

معتقدیم که تکنولوژی بخش مهمی از زندگی ما بدل شده و می‌خواهیم به کاربران کمک کنیم تا از آن به روشی آگاهانه و سرگرم‌کننده استفاده کنند. در این سایت تلاش کردیم بخش های مخلتفی از جمله تازه های فناوری، آموزش و نقد و بررسی محصولات را پوشش دهیم تا درک بهتری از این حوزه داشته باشید و دانش خود را ارتقا دهید.

بخش تبلیغات این سایت شامل درج بنر، رپورتاژ آگهی، معرفی محصول و یا سرویس می‌باشد و با توجه به انتخاب و نظر مشتری قابل تعریف یا تغییر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها و جایگاه های موجود با ایمیل info@istgahit.net یا شماره 09212835254 در تماس باشید.

تبلیغات بنری

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ایستگاه آی تی بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی و همچنین صفحات داخلی قابل نمایش هستند.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی مانند دیگر مقالات در ایستگاه آی تی منتشر می‌شوند. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش می‌شود. شما می‌توانید در مقاله تبلیغاتی خود از 3 لینک و 3 تصویر استفاده کنید. محدودیت تعداد کلمات برای رپورتاژ بین 1200 تا 1400 کلمه بوده و برای همیشه در آرشیو سایت باقی می‌ماند.

دکمه بازگشت به بالا