کنسول و بازی

عناوین رایگان ماه اکتبر سرویس PS Plus اعلام شد

طبق معمول هر ماه، سونی لیست بازی های رایگان ماه اکتبر مشترکین پلی استیشن پلاس را اعلام کرد. بنابراین بازی های PS4, PS3 و PS Vita از تاریخ 2 اکتبر تا 5 نوامبر در دسترس کاربران خواهد بود.

طبق معمول، هر کنسول تنها دو بازی رایگان خواهد داشت ولی به لطف کراس پلی، شما می توانید پنج بازی را روی پلی‌استیشن 4 بازی کنید. کاربران سرویس PS Plus برروی PS4 در ماه اکتبر اول از همه می‌توانند به تجربه عنوان ترسناک Friday the 13th: The Game بپردازند.

در این عنوان بازیکنان در نقش گروهی از جوانان و یا شخصیت معروف “جیسون وورهیز” (Jason Voorhees) قرار خواهند گرفت. اگر در نقش یکی از 6 جوان نگون‌بخت قرار بگیرید، باید هرچه در توان دارید برای بقا و قرار از دست قاتلی که به دنبال‌تان است، انجام دهید. روش زنده‌ماندن کاملا به شما بستگی دارد. می‌توانید پنهان شوید و یا با همکاری یکدیگر به مبارزه با “جیسون” بروید.

اما بازی دوم کاربران PS4، عنوان تماما آنلاین و سرگرم‌کننده است Laser Leafue خواهد بود. شاید Laser League‌ در ابتدا کمی ساده به نظر برسد اما پس از کمی تجربه و آشنایی با محیط آن، تبدیل به یک بازی رقابتی استراتژیک که نیازمند تاکتیک‌های تیمی است، خواهد شد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌های PS Plus در ماه اکتبر را به تفکیک پلتفرم مشاهده نمایید.

پلی‌استیشن 4

  • Friday the 13th: The Game
  • Laser League

پلی‌استیشن 3

  • Master Reboot
  • (The Bridge (Cross Buy with PS4 and PS Vita

پلی‌استیشن ویتا

  • (Rocketbirds 2: Evolution (Cross Buy with PS4
  • (Read Only Memories 2064 (Cross Buy with PS4
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا