موبایل و تبلت

ویروس کرونا، سامسونگ را مجبور به تعطیلی کارخانه گلکسی زد فلیپ کشاند

به نظر می رسد ویروس کرونا راه فراری برای هیچ طیف و گروهی باقی نگذاشته است و فعالان هر حوزه ای را به سرعت هدف قرار می دهد. هم اکنون نوبت به کارخانه سامسونگ در کره جنوبی رسیده است که قربانی این ویروس شود. بر اساس گزارش منتشر شده توسط رویترز، آزمایش‌های انجام شده برای ویروس کرونا در کارخانه سامسونگ در شهر گومی کره جنوبی مثبت بوده و به همین دلیل کارخانه سامسونگ تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

به گزارش سامسونگ، این شرکت کارمندانی را که با اشخاص آلوده در ارتباط بوده‌اند را قرنطینه کرده است و اقدامات لازم را برای آزمایش آن‌ها از نظر عفونت احتمالی انجام داده است. کارخانه شهر گومی وظیفه تولید گوشی‌های هوشمند رده بالا شرکت سامسونگ برای بازار محلی کره جنوبی را به عهده دارد؛ همچنین یکی از وظایف اصلی این کارخانه تولید گوشی تاشو جدید Galaxy Z Flip بوده است.

این شرکت امیدوار است بخش اعظم تولیدات خود را از روز دوشنبه آینده از سر بگیرد. مقامات این شرکت برای مبارزه با بیماری، همکارانی را که با افراد آلوده در تماس بوده اند، در قرنطینه قرار داده و در حال حاضر سلامت آنها را تحت نظر دارد. سایر کارخانه های کره جنوبی سامسونگ تحت تأثیر ویروس کرونا قرار ندارند و طبق معمول تولید خود را ادامه خواهند داد. تعداد افراد آلوده به کره جنوبی تا امروز به 433 نفر رسیده است ، بنابراین باید امیدوار باشیم که مقامات موفق شوند از شیوع گسترده تر ویروس جدید در این کره جنوبی جلوگیری کنند.

منبع
gsmarena
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا