کنسول و بازی

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2020 سرویس Xbox Live Gold اعلام شد

با شروع ماه جدید میلادی، شاهد رایگان شدن بازی‌های جدید ایکس‌باکس لایو گلد برای کاربران ایکس ‌باکس وان و ایکس ‌باکس 360 هستیم. بااین‌حال، همیشه از چند روز قبل، مایکروسافت فهرست بازی‌های ماه آینده را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

به رسم هر ماه این ماه نیز 4 بازی برای دو کنسول رایگان خواهد شد که در بازه زمانی‌ معین برای مشترکان سرویس Xbox Live GOLD و مشترکان سرویس Xbox Game Pass Ultimate در دسترس بوده و برای آنها قابل دریافت خواهند بود. توجه داشته باشید که 2 بازی اول برای کنسول Xbox One و 2 بازی دوم برای کنسول Xbox 360 می‌باشند که به وسیله قابلیت Backward Compatibility بر روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل دریافت بوده و قابل اجرا نیز خواهند بود.

از تاریخ 11 شهریور ماه (یک سپتامبر) کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی The Division را به رایگان تجربه کنند. اگر هنوز این مجموعه را تجربه نکرده‌اید، رایگان شدن دیویژن فرصت خوبی است تا وارد خیابان‌های تاریک و سرد نیویورک شوید. در ادامه، علاقه‌‌مندان به بازی‌های اشاره و کلیک هم می‌توانند بازی The Book of Unwritten Tales 2 را به رایگان تجربه کنند.

بازی ذکر شده در تاریخ 26 شهریور ماه (16 سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرد و تا تاریخ 25 مهر ماه (15اکتبر) هم به‌صورت رایگان در دسترس است. این در حالی است که کاربران ایکس‌باکس 360 می‌توانند de Blob 2 و Armed and Dangerous را در ماه سپتامبر تجربه کنند. البته کاربران ایکس‌باکس وان هم قادر به تجربه‌ بازی‌های ایکس‌باکس 360 هستند.

منبع
xbox

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا