نرم افزار

اینستاگرام در تب Explore کنترل بیشتری روی محتوای حساس به کاربران می دهد

تب Explore اینستاگرام می تواند گاهی مانند غرب وحشی احساس شود. فید پست های پیشنهادی از حسابهایی را که دنبال نمی کنید نشان می دهد، اما هرگز واقعاً نمی دانید چه خواهید دید. این ممکن است یک عکس، فیلم یا استوری داشته باشد که به طور بالقوه آزار دهنده است – حتی اگر قوانین پلتفرم را نقض نکند.

برای کاهش این مورد، اینستاگرام گزینه Sensitive Content Control را ارائه کرده که هدف این است که به شما اجازه دهد میزان محتوای حساس خود را در فید کاوش انتخاب کنید تا به شما امکان کنترل بیشتر بر نحوه استفاده از اینستاگرام را بدهد. می توانید فیلتر را با رفتن به تنظیمات اپلیکیشن، سپس ضربه زدن به Account و Sensitive Content Control، تنظیم کنید.

با انتخاب “Limit Even More” می توانید تعداد پست های حساس را در فید اکسپلورر کاهش دهید. همچنین می توانید با تغییر از گزینه پیش فرض “Limit” به “Allow” فیلتر را خاموش کنید (اما این انتخاب برای کاربران زیر 18 سال در دسترس نخواهد بود). در هر زمان می توانید تنظیمات را تغییر دهید. اگر فیلتر محتوای حساسیت برانگیز داشته باشید، اینستاگرام همچنین ممکن است پست هایی را که استفاده از برخی موارد تنظیم شده را در فید اکسپلورر تبلیغ کرده، متوقف کند. این محصولات شامل محصولات و خدمات بزرگسالان، دخانیات و محصولات بخارپز و داروهای دارویی است. اینستاگرام بیشتر محتوای مربوط به فروش یا تجارت کالاهای تحت نظارت را نمایش می آورد.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا