گوناگون

با دستگاه تصویه آب جدید شیائومی Q800 آشنا شوید

شیائومی به تازگی از یک دستگاه تصویه کننده فوری آب با نام Mi Instant Water Purifier Q800 عرضه کرده که 596 دلار قیمت دارد. ویژگی واقعی دستگاه در قابلیت گرمایش آن نهفته است، با این حال، از آنجایی که تنها در یک ثانیه آب گرم را خارج می کند، آن هم فیلتر شده و آماده نوشیدن است.

چهار پیش تنظیم برای این ویژگی ارائه شده، یعنی حالت دمای معمولی (25 درجه سانتی گراد)، حالت شیر (45 درجه سانتی گراد)، حالت قهوه (85 درجه سانتی گراد) و حالت آب جوش (95 درجه سانتی گراد). چند پیش تنظیم سفارشی را نیز می توان از طریق برنامه Mijia ایجاد کرد. برای فیلتر کردن، دستگاه تصفیه آب فوری شیائومی Q800 دارای یک فیلتر RO اولیه جدید است که با یک فیلتر RO ثانویه ترکیب شده است.

ادعا شده است که عمر واحد فیلتر 150 درصد افزایش یافته و نسبت آب خالص به فاضلاب 50 درصد بهبود یافته است. این نسبت در حال حاضر به 3:1 رسیده است و هنوز هم می توان از فاضلاب برای مواردی مانند شستن ظروف، آبیاری گل ها و شستشوی زمین استفاده کرد. یک فناوری ضد گرفتگی نیز تعبیه شده که از فیلتر RO ثانویه محافظت می کند و به فیلتر اصلی اجازه می دهد تا 5 سال دوام بیاورد.

برای رابط، Q800 مجهز به صفحه نمایش لمسی است که در بالای شیر آب هوشمند تعبیه شده است. مقدار TDS کیفیت آب و وضعیت عنصر فیلتر از طریق آن نشان داده می شود و حتی به شما امکان می دهد دمای آب و خروجی را تنظیم کنید. آخرین اما نه کم‌اهمیت، دکمه خروجی آب از طراحی فیزیکی برخوردار است، به این معنی که نباید نگران عدم کارکرد آن در هنگام خیس باشید.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا