نرم افزار و اینترنت

اپلیکیشن Blackmagic Camera به طور رایگان منتشر شد

شرکت استرالیایی Blackmagic Design اپلیکیشن دوربین جدیدی را برای دستگاه های اندرویدی راه اندازی کرد. اپلیکیشن Blackmagic Camera به صورت رایگان در گوگل پلی قابل دانلود است. Blackmagic بدون ارائه لیستی از دستگاه های پشتیبانی شده، گفت که این اپلیکیشن در حال حاضر فقط با دستگاه های سامسونگ و پیکسل کار می کند،

این برنامه مبتنی بر نرم‌افزاری است که دوربین‌های Blackmagic را تقویت می‌کند و رابط کاربری آشنا، کنترل‌های دستی، و ویژگی‌های فیلم دیجیتال را برای بهبود نتایجی که مشتریان می‌توانند به دست آورند تا از عکس‌ها برای تولید تلویزیون و فیلم استفاده شود، ارائه می‌کند. برنامه دوربین با Blackmagic Cloud ادغام شده و اجازه می‌دهد فیلم‌برداری‌های ویدیویی فوراً به‌عنوان یک فایل پروکسی آپلود شوند و به‌طور خودکار برای همه اعضایی که روی پروژه کار می‌کنند همگام‌سازی شوند. این اپلیکیشن دارای ویژگی چت داخلی برای برقراری ارتباط با سایر اعضای پروژه بدون خروج از برنامه است.

در حالیکه این اپلیکیشن در حال حاضر برای آیفون در دسترس است، اپل همچنین یک اپلیکیشن جدید به نام برنامه Final Cut Camera را در این ماه با کنترل های دستی راه اندازی کرد. این پیشنهاد رایگان به عنوان یک برنامه ضبط ویدیوی مستقل برای آیفون و همچنین یک برنامه همراه برای پشتیبانی از ویژگی‌های چند کم زنده در Final Cut Pro برای آیپد کار می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا