سخت افزار

سری ریزر Huntsman V3 Pro حالا پیشرفت بزرگی برای گیمرهای حرفه‌ای دارد

ریزر اکنون تولیدکننده برخی از پرطرفدارترین کیبوردهای مخصوص بازی در جهان است، که شامل مدل‌های خانواده Razer Huntsman V3 Pro می‌شود. امروز، ریزر خبر از ارائه یک به‌روزرسانی جدید برای فریمور این کیبوردها داده که به منظور افزایش دقت آنها در مسابقات چندنفره طراحی شده است.

در بیانیه‌ای مطبوعاتی، ریزر اعلام کرد که با به‌روزرسانی جدید فریمور، حالت Snap Tap Mode را معرفی خواهد کرد. این حالت به‌طور اساسی به کاربران اجازه می‌دهد تا در بازی‌های تیراندازی اول شخص، هنگام تلاش برای حرکت و شلیک به سمت دشمنان، سریع‌تر از کلیدها در کیبوردهای سری Huntsman V3 Pro استفاده کنند.

razer snap tap mode

razer snap tap mode

در بیانیه مطبوعاتی آمده است:

حالت Snap Tap با حذف نیاز به بلند کردن انگشتان بین فشردن کلیدها، تجربه تایپ کردن برای بازی‌ها را بهبود می‌بخشد. در روش‌های سنتی، گیمرها مجبورند به سرعت کلیدهای حرکتی را رها کرده و دیگری را فشار دهند، که این کار نیازمند زمان‌بندی و سرعت دقیق است.

حالت Snap Tap که به طور مستقیم در سیستم عامل ادغام شده، امکان تغییر جهت فوری را بدون نیاز به برداشتن کلید قبلی می‌دهد.

یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری شامل فریمور Snap Tap Mode، اکنون برای کیبوردها در حال ارائه است و طی چند روز آینده برای تمامی دارندگان این دستگاه‌ها موجود خواهد بود. اگر به تجربه این حالت جدید علاقه‌مند هستید، می‌توانید کیبورد Razer Huntsman V3 Pro را تهیه کنید. این به‌روزرسانی همچنین برای نسخه‌های کوچک‌تر کیبورد، Huntsman V3 Pro TKL و Huntsman V3 Pro Mini با اندازه 60 درصد، قابل دسترسی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا