کنسول و بازی

بتلفیلد V، احتمالا به سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای مجهز می شود

به نظر می رسد که بعد از فروش ضعیف بازی، EA و DICE هر کاری انجام می دهند تا این اتفاق را جبران کنند.یکی از کاربران Reddit به تصویری دست پیدا کرده است که نشان می دهد خریدهای درون برنامه‌ای از تاریخ 28 دی ماه به بازی Battlefield V اضافه خواهد شد.

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش یکی از کاربران انجمن معتبر ردیت به نام spanky088 تصویری از فروش پول درون بازی بتلفیلد V به اشتراک گذاشته که از اضافه شدن سیستم پرداخت درون برنامه‌ای به این عنوان ویدیویی حکایت دارد. به علاوه، این فرد مدعی است که لوت باکس‌ها و سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در روز 28 دی ماه امسال (هجدهم ماه ژانویه سال میلادی 2019) به صورت رسمی به بازی Battlefield V اضافه خواهد شد.

البته احتمالا لوت باکس به بازی اضافه نخواهد شد ولی اضافه شدن خرید های درون برنامه ای به بازی قطعی به نظر می رسد. نکته جالب این جاست که همه‌ی اینها در حالی اتفاق می افتد که بازی هنوز از لحاظ محتوا ناقص است و برای مثال مد بتل‌رویال هنوز به بازی اضافه نشده است. همچنین فراموش نکنید که این گزارش صرفا توسط یک کاربر عادی انجمن ردیت منتشر شده و هنوز توسط شرکت الکترونیک آرتز و یا استودیوی دایس تایید و یا تکذیب نشده است. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص سیستم پرداخت درون برنامه‌ای بازی Battlefield V و برنامه‌ها و تصمیمات جدید سازندگان اظهار نظر کرد.

EA اعلام کرده است که پول درون بازی یعنی Battlefield’s currency فقط برای اشیای تزیینی کاربرد خواهد داشت یعنی گیم‌پلی بازی تحت تاثیر این خریدهای درون برنامه ای قرار نخواهد‌گرفت. مسئله این است که شاید بعضی بازیکنان به این وسایل تزیینی توجه نکنند، ولی هدف EA گروهی از بازیکنان است که نمی توانند در مقابل خرج کردن پول برای خرید این اشیا مقاومت کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا