jbareham 190213 3183 0081 S10 s10  770x480 - سامسونگ با انتشار آپدیت، باگ مربوط به سنسور اثر انگشت گلکسی اس 10 را رفع کرد

سامسونگ با انتشار آپدیت، باگ مربوط به سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ را رفع کرد

سامسونگ به‌تازگی آپدیتی برای گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس منتشر کرده که سرعت و دقت حسگر اولتراسونیک این گوشی را به طرز قابل توجهی بهبود می‌بخشد.

گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، یکی از بهترین و مهم‌ترین محصولاتی هستند که سامسونگ در طی سال‌های اخیر روانه بازار کرده است. چرا که این محصولات مسیر جدیدی را برای گوشی‌های پرچمدار این شرکت معرفی می کنند و همچنین قابلیت‌‌ها و ویژگی‌های قابل توجهی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های جدید این دو گوشی هوشمند حذف سنسور اثر انگشت از پنل پشتی و یکپارچه سازی آن‌ها با نمایشگر است. به این ترتیب کاربران می‌توانند تنها با قرار دادن انگشت خود بر روی بخش زیرین نمایشگر، قفل گوشی خود را باز کرده و به اطلاعات موجود در آن دسترسی داشته باشند.

با این‌که این حسگرها راحتی بیشتری نسبت به حسگرهای پشت گوشی دارند اما سرعت و دقت آن‌ها چندان عالی نبود. خوشبختانه حالا سامسونگ این مشکل را رفع کرده است. جدیدترین آپدیت گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس بر روی بهبود حسگر اثر انگشت گوشی تمرکز دارد. این آپدیت که حجمی تنها معادل ۶.۹ مگابایت دارد به سرعت و بدون نیاز به ریستارت کردن دستگاه روی آن نصب می‌شود.

انتشار این بروزرسانی برای دو گوشی گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس خبری بسیار خوب محسوب می‌شود چرا که از نظر بسیاری از کاربران، مشکل موجود در این سنسورهای اثر انگشت یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مشکلات دو گوشی پرچمدار جدید سامسونگ محسوب می‌شود.