کنسول و بازی

مایکروسافت سرویس Xbox Game Pass Ultimate را معرفی کرد

درجریان برنامه اینساید ایکس باکس، سرویس Xbox Game Pass Ultimate رسما معرفی شد و در اواخر سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار می‌گیرد.

ایکس باکس گیم‌پس آلتیمیت به کاربران اجازه می‌دهد که به‌صورت همزمان هم به سرویس Xbox Game Pass و هم به سرویس ایکس باکس لایو گلد دسترسی داشته باشند. به وسیله‌ این سرویس جدید می‌توانید با حق اشتراکی که ماهانه 14.99 هزینه دارد از هر دو خدمات استفاده کنید.

دارندگان ایکس باکس اکنون نسبت به حق اشتراک 19.98 دلاری که بابت این دو سرویس باید پرداخت می‌کردند حدوداً 5 دلار به شکل ماهیانه کمتر پرداخت خواهند کرد. مایکروسافت از این برنامه خود پرده‌بردای کرده ولی فعلاً یک نسخه‌ بتا برای اعضای Xbox Insider منتشر شده تا پیش از عرضه‌ رسمی در ادامه‌ سال جاری میلادی تمامی جوانب آن آزمایش شوند.

این نخستین باری نیست که خدمات مربوط به ایکس باکس وان با هم ادغام می شود، پیش از این، مایکروسافت سرویس حق اشتراک Xbox All Access را راه اندازی کرده بود که شامل یک Xbox One X کرایه‌ای، Xbox Live Gold و Xbox Game Pass بود و دسترسی به تمامی این ویژگی ها، با پرداخت 34.99 دلار حق اشتراک ماهانه میسر بود. این مورد یک پیشنهاد با محدودیت زمانی خاص بود اما سرویس Xbox Game Pass Ultimate به نظر قرار است جزء خدمات دائمی مایکروسافت قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن