موبایل

انتشار آپدیت جدید گلکسی A50 با حالت عکاسی در شب و فیلمبرداری فوق آهسته

سامسونگ امروز بسته بروزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای گوشی گلکسی A50 با اضافه شدن چند قابلیت جدید منتشر کرد.  در این بروزرسانی علاوه بر رفع مشکلات امنیتی، قابلیت‌های عکاسی در شب و فیلم‌برداری فوق آهسته به این میان رده اضافه شده است.

این بروزرسانی که حدود 422 مگابایت حجم داشته و با شماره نرم افزاری A505FDDU2ASF2 ابتدا برای کاربران هندی منتشر شده است. براساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد که تنها به بهبود عملکرد سیستم امنیتی Knox و افزایش پایداری دستگاه اشاره شده، ولی کاربران پس از دریافت بروزرسانی به قابلیت هایی نظیر فیلمبرداری فوق آهسته و عکس برداری در شب دسترس پیدا می کنند.

به گفته کاربران هندی این قابلیت به شکل خودکار در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد و برای دست یافتن به این قابلیت‌های باید یک‌بار تنظیمات برنامه دوربین گلکسی A50 را به حالت اولیه برگردانند و پس از آن این قابلیت‌ها برای آن‌ها ظاهر خواهد شد. همچنین گفته می‌شود که در این بروزرسانی قابلیت اسکن کد‌های QR بدون نیاز به Bixby Vision به نرم افزار دوربین گلکسی A50 اضافه شده است.

این بروزرسانی در حال حاضر فقط برای کاربران هندی به شکل OTA عرضه شده است و فعلاً سامسونگ در مورد تاریخ عرضه جهانی این بروزرسانی خبری منتشر نکرده است، اما انتظار می‌رود که طبق روال همیشگی این بروزرسانی پس از مدت یک ماه در اختیار کاربران سایر کشورها قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا