موبایل و تبلت

تماشا کنید: تست مقاومت گلکسی فولد سامسونگ

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان، سامسونگ دوباره عرضه گوشی گلکسی فولد را از سرگفت. در همین راستا روز گذشت کانال یوتیوب JerryRigEverything تصمیم به تست مقاومت این گوشی پر سرو صدا گرفته که در ادامه ویدیوی مربوط به آن را خواهیم دید.

نمایشگر ۴.۶ اینچی بیرونی گلکسی فولد، با فشار سطح شش دچار خراشیدگی سطحی و در فشار سطح هفت خط و خش عمیق‌تری برداشت که تقریبا با دیگر گوشی‌ها برابر است. اما نمایشگر اصلی پلیمری که ۷.۳ اینچ دارد، حتی نتوانست در برابر فشار سطح دو از خود مقاومت نشان دهد! لایه پلاستیکی جلوی نمایشگر حتی با کشیدن ناخن نیز دچار آسیب دیدگی شد. در ضمن در قسمت لولاها همچنان شاهد ورود گرد و غبار به درون گوشی هستیم که یعنی کاربر در صورت خرید گلکسی فولد، باید حدالامکان گوشی ۱۹۸۰ دلاری خود را از ورود آب و گرد و غبار حفظ کند. بعد از تست مقاومت در برابر گرد و غبار، نمایشگر گلکسی فولد دچار آسیب‌دیدگی شد و گهگاهی هیچ پاسخی به لمس‌ها نمی‌داد.

کلید‌ها، لولاها و قسمت کناری گوشی از فلز ساخته شده اما در بخش پشتی سامسونگ ترجیح داده مانند اکثر گوشی‌های بالارده خود، از شیشه با کیفیت استفاده کند که مقاومت خوبی در برابر خط و خش از خود نشان داد. نکته جالب در مورد نمایشگر نحیف این گوشی، مقاومت آن در برابر آتش بود که حتی بعد از چندین بار سعی نیز مشکلی برای لایه پلاستیکی آن بوجود نیامد. همچنین نمایشگر بیرونی گوشی نیز به خوبی توانست در برابر گرما مقاومت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا