شیائومی از مانیتورهای گیمینگ ۲۳.۸ و ۳۴ اینچی رونمایی کرد

شیائومی از جدیدترین مانیتور گیمینگ خود با نام Mi Surface Display در دو اندازه ۲۳.۴ تخت و ۳۴ اینچی منحنی رونمایی کرد. با معرفی این دو مانیتور، این شرکت اکنون به طور رسمی وارد حوزه ساخت مانیتور های گیمینگ شده است.

نسخه خمیده مانیتور گیمینگ شیائومی که با نام Mi Surface Display شناخته می‌شود، به یک صفحه نمایش غول پیکر ۳۴ اینچی با نسبت ابعاد ۲۱:۹ و رزولوشن ۱۴۴۰در ۳۴۴۰ پیکسل مجهز شده است و از نرخ بروزرسانی تصویر ۱۴۴ هرتز نیز پشتیبانی می‌کند؛ همچنین به گفته شیائومی میزان خمیدگی صفحه نمایش این محصول ۱۵۰۰R است.

این مانیتور جدید به فناوری AMD Freesync مجهز شده و از طیف رنگ ۱۲۱ درصد با استاندارد sRGB پشتیبانی می‌کند. پایه این مانیتور به شکلی طراحی شده است که کاربر می‌تواند سطح ارتفاع صفحه نمایش را تنظیم کند و حتی آن را در زوایا دلخواه بچرخاند. صفحه نمایش این محصول توسط سامسونگ تولید می‌شود و تا ۳ سال توسط شیائومی گارانتی می‌شود. این مانیتور گیمینگ با قیمت ۳۵۲ دلار فروخته می‌شود.

شیائومی در کنار مانیتور گیمینگ ۳۴ اینچ خود از یک مانیتور ۲۳.۸ اینچی با نام Mi Display رونمایی کرد که به صفحه نمایش تخت مجهز شده است. این مانیتور به صفحه نمایش فول اچ‌دی با زاویه دید ۱۷۸ درجه مجهز شده است.

طراحی این مانیتور مانند سایر مانیتورهای معمولی بازار است و مانند اکثر آن‌ها دکمه کنترل آن در زیر پنل صفحه نمایش قرار گرفته است. این مانیتور بر روی یک پایه استوانه‌ای قرار گرفته است که قابلیت تنظیم زاویه را به کاربران می‌دهد.شیائومی برای این مانیتور ۲۳.۸ اینچی قیمت ۹۸ دلار را در نظر گرفته است.