کنسول و بازی

برندگان مراسم The Game Awards 2019 اعلام شدند

همانطور که در جریان هستید بامداد امروز مراسم The Game Awards 2019 برگزار شد و پس از 3 ساعت تماشای معرفی عناوین گوناگون و هنرنمایی‌های موزیکال، نوبت به انتخاب بهترین بازی سال 2019 رسید.

علاوه بر اعلام برندگان Game Awards 2019، نزدیک به 17 بازی جدید نیز در این مراسم رونمایی شدند که بازی The Wolf Among Us 2 را می‌توان از جمله غافل‌ گیری‌های بزرگ این مراسم به حساب آورد.

در دقایقی پایانی این مراسم ستارگان سری فیلم‌های Fast and Furious آقای وین دیزل و خانم میشل رودریگز بر روی استیج مراسم حاضر شده و اعلام کردند که Sekiro Shadows Die Twice به عنوان برترین بازی سال 2019 از دید این مراسم انتخاب شده است. در ادامه لیست کاملی از برندگان را آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بهترین بازی سال:

  • بازی Sekiro: Shadows Die Twice از استودیوی From Software (برنده)
  • بازی Control از استودیوی Remedy
  • بازی Death Stranding از استودیوی Kojima Productions
  • بازی Super Smash Bros. Ultimate از استودیوی Bandai-Namco
  • بازی Resident Evil 2 از استودیوی Capcom
  • بازی The Outer Worlds از استودیوی Obsidian

بهترین کارگردانی بازی

  • بازی Death Stranding (برنده)
  • بازی Control
  • بازی Resident Evil 2
  • بازی Sekiro: Shadows Die Twice
  • بازی Outer Wilds

بهترین روایت

  • بازی A Plague Tale: Innocence از استودیوی Asobo
  • بازی Control
  • بازی Death Stranding
  • بازی Disco Elysium از استودیوی ZA/UM (برنده)
  • بازی Outer Wilds

بهترین کارگردانی هنری

  • بازی Control (برنده)
  • بازی Death Stranding
  • بازی Gris از استودیوی Nomada Studio
  • بازی Sayonara Wild Hearts از استودیوی Simogo
  • بازی Sekiro: Shadows Die Twice
  • بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening از استودیوی Grezzo

بهترین موسیقی متن

  • بازی Cadence of Hyrule از استودیوی Brace Yourself Games
  • بازی Death Stranding (برنده)
  • بازی Devil May Cry 5 از استودیوی کپکام
  • بازی Kingdom Hearts III از استودیوی Square Enix
  • بازی Sayonara Wild Hearts

بهترین طراحی صوتی

  • بازی Call of Duty: Modern Warfare از استودیوی Infinity Ward (برنده)
  • بازی Control
  • بازی Death Stranding
  • بازی Gears 5 از استودیوی The Coalition
  • بازی Resident Evil 2
  • بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بهترین نقش آفرینی (اجرا)

  • اشلی برچ (Ashly Burch) از نقش پارواتی در بازی The Outer Worlds
  • کورتنی هوپ (Courtney Hope) در نقش جسی فیدن در بازی Control
  • لارا بیلی (Laura Bailey) در نقش کیت دیاز در بازی Gears 5
  • متیو پورتا (Matthew Porretta) در نقش دکتر دارلینگ در بازی Control
  • نورمن ریداس (Norman Reedus) در نقش سم پورتر در بازی Death Stranding
  • مدس میکلسون (Mads Mikkelsen) در نقش کلیف در بازی Death Stranding (برنده)

بهترین بازی تاثیرگذار

  • بازی Concrete Genie از استودیوی Pixelopus
  • بازی Gris (برنده)
  • بازی Kind Words از استودیوی Popcannibal
  • بازی Life is Strange 2 از استودیوی Dontnod
  • بازی Sea of Solitude از استودیوی Jo-Mei Games

بهترین بازی در حال پشتیبانی

  • بازی Apex Legends از استودیوی Respawn
  • بازی Destiny 2 از استویوی Bungie
  • بازی Final Fantasy XIV از استودیوی Square Enix
  • بازی Fortnite از استودیوی Epic Games (برنده)
  • بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege از استودیوی Ubisoft Montreal

بهترین بازی مستقل

  • بازی Baba Is You از استودیوی Hempuli
  • بازی Disco Elysium (برنده)
  • بازی Katana ZERO از استودیوی Askiisoft
  • بازی Outer Wilds
  • بازی Untitled Goose Game از استودیوی House House

بهترین بازی موبایل

  • بازی Call of Duty: Mobile از استودیوی TiMi Studios (برنده)
  • بازی GRINDSTONE از استودیوی Capybara Games
  • بازی Sayonara Wild Hearts
  • بازی Sky: Children of Light از استودیوی Thatgamecompany
  • بازی What the Golf? از استودیوی Tribland

بهترین پشتیبانی از سوی جامعه کاربران

  • بازی Apex Legends
  • بازی Destiny 2 (برنده)
  • بازی Final Fantasy XIV
  • بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  • بازی Fortnite

بهترین بازی واقعیت مجازی / واقعیت افزوده

  • بازی Asgard’s Wrath از استودیوی Sanzaru Games
  • بازی Blood & Truth از استودیوی SIE London
  • بازی Beat Saber از استودیوی Beat Games (برنده)
  • بازی No Man’s Sky از استودیوی Hello Games
  • بازی Trover Saves the Universe از استودیوی Squanch Games

بهترین بازی اکشن

  • بازی Apex Legends
  • بازی Astral Chain از استودیوی Platinum Games
  • بازی Call of Duty: Modern Warfare
  • بازی Devil May Cry 5 (برنده)
  • بازی Gears 5
  • بازی Metro Exodus از استودیوی 4A Games

بهترین بازی اکشن ماجراجویی

  • بازی Borderlands 3 از استودیوی Gearbox
  • بازی Control
  • بازی Death Stranding
  • بازی Resident Evil 2
  • بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  • بازی Sekiro: Shadows Die Twice (برنده)

بهترین بازی نقش آفرینی

  • بازی Disco Elysium (برنده)
  • بازی Final Fantasy XIV
  • بازی Kingdom Hearts III
  • بازی Monster Hunter World: Iceborne از استودیوی Capcom
  • بازی The Outer Worlds

بهترین بازی مبارزه‌ای

  • بازی Dead or Alive 6 از استودیوی Team Ninja
  • بازی Jump Force از استودیوی Spike Chunsoft
  • بازی Mortal Kombat 11 از استودیوی NetherRealm
  • بازی Samurai Showdown از استودیوی SNK
  • بازی Super Smash Bros. Ultimate از استودیوی Bandai Namco (برنده)

بهترین بازی خانوادگی

  • بازی Luigi’s Mansion 3 از استودیوی Next Level Games (برنده)
  • بازی Ring Fit Adventure از استودیوی Nintendo EPD
  • بازی Super Mario Maker 2 از استودیوی Nintendo EPD
  • بازی Super Smash Bros. Ultimate
  • بازی Yoshi’s Crafted World از استودیوی Good-Feel

بهترین بازی استراتژیک

  • بازی Age of Wonders: Planetfall از استودیوی Triumph
  • بازی Anno 1800 از استودیوی Blue Byte
  • بازی Fire Emblem: Three Houses از استودیوی Intelligent Systems (برنده)
  • بازی Total War: Three Kingdoms از استودیوی Creative Assembly
  • بازی Tropico 6 از استودیوی Limbic Entertainment
  • بازی Wargroove از استودیوی Chucklefish

بهتری بازی ورزشی / مسابقه‌ای

  • بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled از استودیوی Beenox (برنده)
  • بازی DiRT Rally 2.0 از استودیوی Codemasters
  • بازی eFootball Pro Evolution Soccer 2020 از استودیوی PES Productions
  • بازی F1 2019 از استودیوی Codemasters
  • بازی FIFA 20

بهترین بازی چند نفره

  • بازی Apex Legends (برنده)
  • بازی Borderlands 3
  • بازی Call of Duty: Modern Warfare
  • بازی Tetris 99
  • بازی Tom Clancy’s The Division 2

بهترین استودیوی مستقل جدید

  • استودیوی ZA/UM برای بازی Disco Elysium (برنده)
  • استودیوی Nomada برای بازی Gris
  • استودیوی DeadToast Entertainment برای بازی My Friend Pedro
  • استودیوی Mobius Digital برای بازی Outer Wilds
  • استودیوی Mega Crit برای بازی Slay the Spire
  • استودیوی House House برای بازی Untitled Goose Game

بهترین تولید کننده محتوای سال (استریمر / یوتیوبر)

  • کارج (Courage)
  • دکتر لوپو (Dr. Lupo)
  • ایواک (Ewok)
  • گرفگ (Grefg)
  • شراُد (Shroud) (برنده)

بهترین بازی ورزش الکترونیک (Esports)

  • بازی Counter-Strike: Global Offensive
  • بازی DOTA2
  • بازی Fortnite
  • بازی League of Legends (برنده)
  • بازی Overwatch

بهترین بازیکن Esport

  • بوگا (Bugha) برای بازی Fortnite (برنده)
  • فیکر (Faker) برای بازی League of Legends
  • پرکز (Perkz) برای بازی League of Legends
  • سیمپل (S1mple) برای بازی Counter-Strike: Global Offensive
  • سیناترا (Sinatraa) برای بازی Overwatch

بهترین تیم Esport

  • تیم آسترالیز (Astralis) در بازی Counter-Strike: Global Offensive
  • تیم G2 Esports در بازی League of Legends (برنده)
  • تیم OG در بازی DOTA2
  • تیم San Francisco Shock در بازی Overwatch
  • تیم Team Liquid در بازی Counter-Strike: Global Offensive

بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیک

  • مسابقات Overwatch League Grand Finals
  • مسابقات EVO
  • مسابقات Fortnite World Cup
  • مسابقات IEM Katowice 2019
  • مسابقات League of Legends World Championship 2019 (برنده)

بهترین مربی Esport

  • آدرین (adreN)، مربی تیم Team Liquid در بازی CS:GO
  • کین (Cain)، مربی تیم Team Liquid در بازی LOL
  • گربز (GrabbZ)، مربی تیم G2 Esports در بازی LOL
  • کوما (Kkoma)، مربی تیم SK Telecom T1 در بازی LOL
  • سوکشکا (Sockshka)، مربی تیم OG در بازی DOTA2
  • زونیک (Zonic)، مربی تیم Astralis در بازی CS:GO (برنده)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن