نرم افزار

اپلیکیشن گوگل Duo با قابلیت درج متن و Doodle بروزرسانی شد

گوگل به تازگی اپلیکیشن تماس تصویری Duo را با قابلیت های جدید بروزرسانی کرده است. اکنون با قابلیت Notes در بروزرسانی جدید Duo، کاربران قادر به درج متن و یا Doodle دلخواه خود خواهند بود. اپلیکیشن Google Duo مخصوص تماس صوتی یا تصویری طراحی و توسعه یافته است و از طرف دیگر، امکان ارسال پیام صوتی یا تصویری ضبط شده را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حال قابلیت جدیدی به نام Notes به این اپلیکیشن اضافه شده است.

در منوی recording، تب جدیدی به نام Notes دیده می‌شود که مانند استوری‌های اینستاگرام، امکان تایپ کردن متن دلخواه یا کشیدن اشکال و Doodle‌های دلخواه در این قسمت فراهم شده است. همانند پیام‌های صوتی یا تصویری، Note های ارسال شده ظرف مدت 24 ساعت، به صورت خودکار حذف خواهند شد.

همان طور که اشاره شد، گوگل همواره در فکر توسعه و افزایش امکانات اپلیکیشن Duo است. چندی پیش، امکان برقراری ارتباط با دوستان از طریق آدرس ایمیل، بدون داشتن شماره طرف مقابل در این اپلیکیشن فراهم شد. تمامی تماس‌های برقرار شده توسط Google Duo تحت تدابیر شدید امنیتی (end-to-end encryption) صورت می‌پذیرد و امکان برقراری ارتباط از طریق نسخه وب نیز میسر شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا