کنسول و بازی

بازی‌های رایگان ماه فوریه 2020 پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

سونی به تازگی با انتشار پستی، بازی های رایگان ماه فوریه 2020 مشترکین پلی استیشن پلاس را اعلام کرد. این ماه کاربران می توانید دو بازی BioShock: The Collection و The Sims 4 روی کنسول پلی استیشن 4 و یک بازی Firewall Zero Hour پلی استیشن VR را تجربه کنند.

در این بین خبر بسیار خوبی که طرفداران مجموعه Bioshock می‌توانستند بشنود، رایگان شدن این مجموعه در سرویس پلی‌استیشن پلاس بود. پس اگر از طرفداران کل لوین (Ken Levine) افسانه‌ای هستید و می‌خواهید تا سفری دوباره به آرمان‌شهرهای خیالی این کارگردان خلاق داشته باشید، اکنون بهترین فرصت است تا خود را بیش از پیش آماده‌ی شنیدن خبرهای احتمالیِ جدید از مجموعه Bioshock کنید.

بازی دومی که در فهرست بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس پلاس قرار گرفته است، عنوان نام آشنای The Sims 4 است که هنوز طرفداران و بازی‌بازان خاص خود را دارد. بنابراین، اگر قصد دارید تا ساعت‌های متوالی زیادی را صرف زندگی کردن در بعد شخصیتی جدید خود کنید، می‌توانید تا از این فرصت استفاده کامل را ببرید.

اما بازی سوم که به نوعی امتیاز ویژه‌ی این ماه پلی‌استیشن به کاربران سرویس پلاس است، بازی واقعیت مجازی Firewall: Zero Hour نام دارد. این بازی، یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استدیو First Contact Entertainment ساخته و در سال 2018 توسط سونی منتشر شد. هر سه بازی Firewall Zero Hour ،BioShock: The Collection و The Sims 4 از 4 فوریه (15بهمن 98) در دسترس مشترکین پلاس قرار می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا