نرم افزار

آموزش نحوه نصب گوگل پلی استور بر روی گوشی های هواوی

شاید بدون «سرویس‌های گوگل» هم بتوان از گوشی‌های خیلی خوب هواوی استفاده کرد، اما دیگر مجبور نیستید. اخیراً یک روش جدید برای نصب Google Play بر گوشی‌های هواوی و آنر کشف شده که بسیار آسان و ساده است. برای اینکار شما نیاز به اپلیکیشن Chat Partner با حجم 147 مگابایت نیاز دارید. هرچند بررسی‌ها حاکی از کار کردن این روش است، اما در هر صورت باید تاکید کنیم این یک روش غیر رسمی برای نصب Google Play بر روی گوشی‌های هواوی است.

پس از اجرای برنامه، باید روی Detect Device و Repair Now ضربه بزنید و در نهایت بر روی Activate ضربه بزنید تا عملیات نصب گوگل پلی بر روی گوشی هواوی شما آغاز شود. پس از نصب، یک بار دستگاه را ریستارت کنید و گوگل پلی استور آماده کار است. در این مرحله دیگر ضرورتی برای نصب باقی ماندن Chat Partner وجود ندارد و می‌توانید آن را از روی گوشی خود پاک کنید.

اما اگر خطای Device is not Play Protect certified را دریافت کردید، باید چند کار اضافه انجام بدهید. ابتدا اپلیکیشن Device ID را نصب کنید، پس از اجرا، شناسه (GSF) را کپی کنید. در مرحله بعد باید به صفحه Google’s Device Registration بروید و شناسه‌ای که در مرحله قبل کپی کرده‌اید را در باکس Android ID پیست یا تایپ کنید و Register را بزنید.

حالا به Google Play بازگشته و مجدداً مشخصات حساب گوگل خود را وارد کنید. در پایان گوشی خود را راه اندازی مجدد کنید. این کار ممکن است چند دقیقه طول بکشد، پس نگران نباشید. در نهایت می‌بایست قادر به استفاده از فروشگاه گوگل پلی بر روی گوشی هواوی خود باشید. این ساده ترین و سریع ترین روش موجود برای نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هواوی و آنر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا