کنسول و بازی

بازی های رایگان ماه مه 2020 سرویس Xbox Live Gold مشخص شد

با نزدیک شدن به ماه مه 2020، مایکروسافت بازی های رایگان این ماه مشترکین ایکس باکس لایو گلد را اعلام کرد. این ماه چهاربازی برای کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 در نظر گرفته شده است که در بازه زمانی‌ معین برای مشترکان اشتراک گلد رایگان در دسترس خواهند بود.

با آغاز اولین روز (12 اردیبهشت) از ماه مه میلادی کاربرانی که اشتراک Xbox Live Gold را در اختیار دارند می‌توانند بازی V-Rally 4 را بر روی کنسول ایکس باکس وان به طور رایگان بازی کنند. این بازی تا پایان ماه رایگان خواهد ماند. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr دیگر بازی ماه نوامبر این سرویس برای دارندگان کنسول Xbox One خواهد بود که از ۱۶ مه (25 اردیبهشت) تا 15 ژوئن (26 خرداد) به طور رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

کاربران طلایی ایکس‌باکس ۳۶۰ هم می‌توانند بازی Sensible World of Soccer را از تاریخ 12 تا 26 اردیبهشت به‌صورت رایگان دریافت کنند. همچنین بازی Overlord II از 26 اردیبهشت ماه (16 مه) در دسترس قرار می‌گیرد و تا 11 خردادماه (31 مه) هم قادر به‌دریافت این بازی به‌صورت رایگان خواهید بود. جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه مه 2020 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

منبع
xbox
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا