گوناگون

معرفی Signify از محصولات روشنایی هوشمند سری Philips Hue

Signify مجموعه ای از محصولات جدید روشنایی هوشمند Philips Hue را معرفی کرده است. از میان محصولات، لامپ قابل حمل و قابل شارژ وجود داشته که برای استفاده در داخل و خارج از منزل طراحی شده است. اولین لامپ قابل حمل و قابل شارژ خود که برای استفاده در داخل و خارج از منزل طراحی شده است. چراغ رومیزی قابل حمل Philips Hue Go دارای دستگیره سیلیکونی است تا بتوانید هر جا که می روید آن را با خود ببرید.

با یک بار شارژ می تواند تا 48 ساعت دوام بیاورد و در صورت تمام شدن شارژ می توانید آن را با استفاده از پایه شارژ آن وصل کنید. از آنجایی که می‌توانید از لامپ در محیط‌ها و سناریوهای مختلف استفاده کنید، دکمه‌ای به همراه دارد که به شما امکان می‌دهد تمام صحنه‌های از پیش تعیین‌شده را بچرخانید تا نور مناسب را پیدا کنید. لامپ قابل حمل Philips Hue Go تا پایان تابستان با قیمت 160 دلار در آمریکا و 130 پوند در انگلستان در دسترس خواهد بود.

Signify همچنین استایل جدیدی از بیدار شدن با طلوع آفتاب را عرضه می کند. Hue light که روی آن استفاده می‌کنید، از یک انتقال رنگارنگ از آبی به نارنجی ملایم عبور می‌کند تا طلوع خورشید از افق را تقلید کند. این لامپ در کنار لامپ گرادیان جدید Philips Hue Signe تا اواسط ژوئیه در آمریکا عرضه خواهد شد. لامپ طبقه شیب دار با پایه چوبی طبیعی خود به گونه ای طراحی شده که لهجه ای ظریف برای اتاق خواب باشد و 350 دلار به شما کمک می کند.

علاوه بر لامپ ها، Signify دوان لایت های جدیدی را با خروجی لومن افزایش داده که به آنها امکان می دهد نور کافی برای پر کردن اتاق های بزرگتر را فراهم کنند. چراغ‌های سفید و رنگی جدید در قوطی‌های 4 اینچی و 5/6 اینچی از امروز در آمریکا با قیمت‌های 50 دلار در دسترس خواهند بود. در نهایت، کلید شماره گیری جدید Philips Hue Tap با چهار دکمه وجود دارد که می تواند چراغ های هوشمند را در حداکثر سه اتاق جداگانه در خانه شما کنترل کند. همچنین از امروز با قیمت 50 دلار در آمریکا و 45 پوند در بریتانیا در دسترس خواهد بود.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا