نرم افزار و اینترنت

استوری تلگرام برای کاربران پریمیوم پولی در دسترس قرار گرفت

تلگرام در توییتی اعلام کرد که ویژگی جدید Stories همانطور که وعده داده بود، در دسترس کاربران پریمیوم قرار داده است. ماه گذشته، پاول دوروف، مدیر عامل شرکت، ویژگی آتی را فاش کرد که کنترل دقیق‌تری نسبت به استوری‌ در سایر اپلیکیشن ها ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید چه کسی می‌تواند آنها را ببیند و چند بار قبل از ناپدید شدن آنها دوام بیاورد. چندین کاربر در توییتر گزارش دادند که این ویژگی جدید را نیز مشاهده کرده اند.

استوری تلگرام شبیه به همان ویژگی در مسنجر فیس بوک است و به صورت حباب های قابل گسترش در بالای لیست مکالمه نشان داده می شود. کاربران می توانند انتخاب کنند که آنها را به همراه طیف وسیعی از گزینه های دیگر برای عموم قابل مشاهده کنند: فقط مخاطبین (به استثنای)، مخاطبین انتخاب شده یا Close Friends. می توانید زیرنویس و لینک اضافه کنید و دیگران را نیز تگ کنید. کاربران همچنین می‌توانند عکس‌ها و ویدیوهای گرفته شده توسط دوربین‌های جلو و عقب را به‌طور همزمان، مشابه پست‌های موجود در BeReal، به اشتراک بگذارند.

اگر نمی‌خواهید پست‌های یک مخاطب خاص را ببینید، می‌توانید آنها را به لیست “Hidden” در بخش مخاطبین آنها منتقل کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند زمان انقضای استوری هایشان را انتخاب کنند. می‌توانید مانند سایر سرویس‌ها آن‌ها را طوری تنظیم کنید که در عرض 6، 12، 24 یا 48 ساعت نیز ناپدید شوند. استوری ها حتی می‌توانند به طور دائم در صفحه پروفایل شما نمایش داده شوند – در حالی که هنوز تنظیمات حریم خصوصی را برای هر پست انتخاب می‌کنید. همه می توانند استوری ها را ببینند و کاربران می توانند واکنش ها و پاسخ ها را ارسال کنند. با این حال، شما باید مشترک Premium تلگرام برای ارسال استوری باشید.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا