سخت افزار

عرضه روتر دی لینک Aquila Pro AI M30 با پشتیبانی الکسا و گوگل اسیستنت

برند دی لینک روتر Aquila Pro AI M30 را عرضه کرده است. روتر جدید با طراحی کاملا متفاوتی نسبت به مدل های قبلی خود عرضه می شود. این روتر دیواری است و می تواند به خوبی در معماری داخلی خانه جا بیفتد. روتر مش هوشمند دارای بهینه سازهای هوش مصنوعی است که به بهینه سازی کارآمد و به حداقل رساندن تداخل کمک می کند.

همچنین اتصال پایدارتری نسبت به Eagle Pro AI ارائه داده و می‌تواند به طور یکپارچه پخش ویدیوی 8K، تماس‌های ویدیویی و بازی را در خود جای دهد. Aquila Pro AI دارای پنج آنتن تخصصی بوده و از پوشش WiFi 6/6E پشتیبانی می کند. از سوی دیگر از رمزگذاری WPA3، کنترل‌های والدین و شبکه‌های مهمان جداگانه پشتیبانی می‌کند.

این روتر از Target Wake Time (TWT) برای WiFi 6 استفاده می کند تا حالت سلامت را ارائه دهد کهاین به طور خودکار روتر را در شب خاموش می کند تا مصرف انرژی بهینه شود. روتر مش هوشمند جدید D-Link سریعتر از Eagle Pro AI است و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به مدل قبلی خود ارائه می دهد. آرایه آنتن ارتقا یافته این گجت سرعت شبکه را تا 3 گیگابیت در ثانیه ارائه می دهد که مناسب است. اطلاعات قیمت در حال حاضر وجود ندارد.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا