pioneer new wireless carplay systems 770x480 - پایونیر از سه سیستم وایرلس گیرنده خودرو رونمایی کرد

پایونیر از سه سیستم وایرلس گیرنده خودرو رونمایی کرد

شرکت پایونیر که با JVC Kenwood همکاری می کند، به تازگی سه مدل گیرنده برای ماشین با پشتیبانی از سیستم CarPlay و Android Auto رونمایی کرده است.

این سه مدل جدید  AVIC-W8400NEX و AVIC-W6400NEX و AVIC-W4400NEX نام دارد و به گفته سازنده، نخستین گیرنده های ماشین هستند که برای پشتیبانی از فرمت فایل FLAC نیازی به تبذیل کردن نداشته و می توانید از طریق وایرلس و یا یواس‎بی به هر دو سیستم Android Auto و Apple CarPlay متصل شوند.

مدل AVIC-W8400NEX دارای نمایشگر ۷ اینچی لمسی خازنی بوده، درحالی مدل AVIC-W6400NEX از نمایشگر ۶.۲ اینچی لمسی خازنی و مدل AVH-W4400NEX از نمایشگر ۷ اینچی لمسی خازنی مقاومتی بهره می برد. تمامی مدل گیرنده های جدید از دستیار صوتی گوگل اسیستنت و اپل سیری پشتیبانی کرده و می تواند به صورت بیسیم از طریق بلوتوث، وای فای و یا اتصال Lightning همگام شود.

علاوه بر این شما می توانید دستگاه های خانه هوشمند از طریق واحد، از جمله چیزهایی مانند درب گاراژ، قفل ها یا چراغ ها را کنترل کنید. قیمت مدل  AVIC-W8400NEX برابر با ۱۲۰۰ دلار، مدل AVIC-W6400NEX معادل با ۸۰۰ دلار و مدل AVH-W4400NEX برابر با ۷۰۰ دلار اعلام شده است.