نرم افزار و اینترنت

با اپلیکیشن SOVS مشکل ژست‌گرفتن در عکاسی را برای اینستاگرام حل کنید.

امروزه عکس گرفتن برای اینستاگرام به کاری روزمره بدل شده و کاربران سعی گذاشتن عکس های حرفه ای، از ژست های مختلفی استفاده می کنند. حالا یک شرکت کره ای این مشکل را برای کاربران حل کرده و اقدام به معرفی اپلیکیشنی تحت عنوان SOVS کرده است.

این اپلیکیشن که مخفف SomeOne Very Special است  به شما کمک می کند در زمان عکس گرفتن با گوشی به عکاس بفهمانید دقیقا دوست دارید با چه ژستی از شما عکس گرفته شود. نحوه کار با این نرم افزار بسیار ساده است. ابتدا باید از منو ژست مد نظر خود را برای عکاسی انتخاب کنید و سپس گوشی را به دست عکاس بدهید تا آواتار برنامه را بر روی شما بیندازد. با این کار قاب بندی مناسب و عکاسی با ژست مد نظر شما ممکن می شود.

همچنین در این نرم افزار قاب بندی های متنوعی در دسترس است که از جمله آنها می توان به قاب بندی ۳ در ۴ برای اینستاگرام یا قاب بندی مربعی اشاره کرد. برنامه یادشده فعلا تنها با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و در دو نسخه متفاوت عرضه شده است. نسخه خاص این برنامه که ۹۹ سنت قیمت دارد برای عکاسی تک نفره طراحی شده و نسخه دیگر که SOVS2 نامیده می شود به رایگان در دسترس بوده و برای تهیه عکس های گروهی در نظر گرفته شده است. این نرم افزار از قابلیت خرید درون برنامه ای هم برخوردار است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا