موبایل و تبلت

سامسونگ با انتشار تیزری جدید خبر از معرفی گوشی تاشدنی می دهد

درحالی‌که تنها یک هفته تا برگزاری رویداد معرفی پرچم‌دارهای جدید سامسونگ فاصله داریم، سامسونگ دست به انتشار تیزر جدیدی در رابطه با این رویداد زده است؛ تیزری که به‌گونه‌ای به گوشی تاشدنی این شرکت اشاره می‌کند.

انتظار می‌رود این گوشی که در حال حاضر از آن تحت عنوان گلکسی Fold یاد می‌شود، در کنار گلکسی اس ۱۰ در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) معرفی شود. اما حالا سامسونگ با انتشار یک تیزر بسیار کوتاه، تاریخ معرفی گوشی تاشو خود را تایید کرده است.

در این تیزر عبارت «آینده باز/ هویدا می‌شود» (The Future Unfolds) نقش می‌بندد. در همین رابطه می‌توانیم به یک فیلم تبلیغاتی دیگر هم اشاره کنیم که سامسونگ مدتی قبل آن را منتشر کرد و در بخشی از آن، گوشی تاشو سامسونگ نشان داده شد. گوشی مذکور از دو نمایشگر بهره می‌برد که یکی از آن‌ها ۴.۵۸ اینچ و دیگری ۷.۳ اینچ اندازه دارد.

با توجه به اینکه این گوشی هیجان‌انگیز و گلکسی اس ۱۰ در تاریخ ۱ اسفند معرفی خواهند شد، فاصله‌ی زیادی با این رویداد نداریم و در این تاریخ بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، از تمام جزئیات نخستین گوشی تاشو سامسونگ خبردار خواهیم شد. در ادامه می‌توانید این تیزر کوتاه را مشاهده کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا