رونمایی اسنپ از عینک Spectacles 3 با دوربین دوگانه اچ‌دی

شرکت اسنپ به تازگی از نسل جدید عینک آفتابی Spectacles رونمایی کرد. به کمک این عینک و دو HD آن می توان عکس ها و ویدیوهای سه بعدی را در اسنپ چت به اشتراک گذاشت.

عینک Spectacles 3 دارای ۲ دوربین HD در دو طرف است که قابلیت عکس برداری و فیلم برداری سه بعدی را دارند. کاربر می تواند تصاویر گرفته شده توسط دوربین را به اپلیکیشن اسنپ چت منتقل کرده و با چرخاندن گوشی خود به اطراف، عمق منظره را تنظیم کند. کاربر همچنین می تواند به کمک ۳D Viewer که همانند عینک سه بعدی گوگل یعنی Google Cradboard مقوایی است و به همراه عینک عرضه می شود، برای دیدن تصاویر سه بعدی استفاده کند.

همچنین این عینک می تواند تصاویری با رزولوشن ۱۶۴۲ در ۱۶۴۲ پیکسل ثبت کرده و یا با کیفیت ۱۲۱۶ در ۱۲۱۶ پیکسل فیلم برداری کند. همانند نسل قبلی، تصاویر و ویدیوهای گرفته شده را با برنامه اسنپ چت به طور عمودی و یا چشم انداز تماشا کنید. اسنپ همچنین از طراحی جدیدی برای عینک استفاده کرده است، بطوریکه شیشه های دایره ای در فریم مستطیل شکل قرار گرفته اند و جنس فریم از استیل است و همانند نسل اول این عینک، شیشه ها تیره هستند.

همچنین به لطف حافظه داخلی ۴ گیگابایتی، می توان تا ۱۰۰ ویدیو و ۲۰۰ تصویر در آن ذخیره کرد. از سوی دیگر با یک بار شارژ کامل باتری این عینک می توان تا ۷۰ ویدیو یا بیش از ۲۰۰ تصویر ضبط کرد. باتری این محصول در مدت زمان ۷۵ دقیقه به طور کامل شارژ می شود. قاب این عینک شارژر آن هم هست و می توان عینک را از طریق درگاه USB-C آن شارژ کرد. عینک Spectacles 3 در دو رنگ کربن (Carbon) و کانی (Mineral) و به قیمت ۳۸۰ دلار، قابل خریداری خواهد بود.