نرم افزار

گوگل آپدیت جدید سیستم‌عامل کروم را منتشر کرد

گوگل به تازگی بروزرسانی جدیدی سیستم عامل کروم ‌اواس 76 را برای دستگاه های کروم بوک و پیکسل اسلیت منتشر کرده است. از ویژگی های اصلی می توان به پیمایش بهتر بین بخش های مختلف، حالت های عکس بیشتر و روش آسان تر برای تمیز کردن اعلان ها اشاره کرد.

گوگل به طور معمول هر شش هفته یکبار به روزرسانی های جدید را منتشر می کند، اما در این به روزرسانی توجه کابران به طور ویژه به حالت پرتره جلب شده است. بسیاری از افراد با تبلت های خود عکس می گیرند اما استفاده از دوربین به شکل آنلاین و حالت های دوربین متعدد برای بسیاری از کاربران کار ساده ای نیست. اکنون گوگل سیستم عامل کروم او اس را بروزرسانی کرده و در نتیجه حالت های دوربین بیشتری را برای کاربران به ارمغان می آورد.

از دیگر پیشرفت های کروم او اس می توان به واضح شدن بیشتر برگه ها و برنامه هایی که صدا را پخش می کنند اشاره کرد. بنابراین می توانید آنها را راحت تر کنترل کنید. بازگشت به عقب، آهنگ بعدی ، دکمه های پخش / مکث و مواردی مشابه نیز برای اندرویدی ها ساده تر است. افزون بر این برای تمیز کردن اعلان ها نیز روشی ساده تر وجود دارد یعنی کافیست دکمه ساده “پاک کردن همه” را بزنید تا تمامی اعلان های مزاحم را یک جا پاک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن