ایسوس از مانیتور ProArt PA32UCG با روشنایی ۱۶۰۰ نیت رونمایی کرد

ایسوس در نمایشگاه IFA 2019 از مانیتور جدید ProArt Display PA32UCG برای کاربران حرفه ای رونمایی کرد. این شرکت مدعی شده که مدل PA32UCG، اولین نمایشگر ۴K جهان است که حداکثر روشنایی ۱۶۰۰ نیت و نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی را ارائه می دهد.

مشخصات این مانیتور به خوبی می تواند با نمایشگر اپل رقابت کند. اندازه این مانیتور ۳۲ اینچ بوده و حداکثر روشنایی آن ۱۶۰۰ نیت است. اما نمایشگر ۶K اپل نسبت به ۴K مدل ایسوس از وضوح بالاتری برخوردار است. این مانیتور همچنین دارای نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی بوده ولی با تکنولوژی جدید نرخ رفرش متغیر می تواند بین ۴۸ هرتز و ۱۲۰ هرتز متغیر باشد.

ایسوس همچنین بر قابلیت های HDR مانیتور ProArt تاکید می کند. به ادعای شرکت، برای دستیابی به یک مقدار کنتراست دقیق بین مناطق تاریک و روشن از ۱۱۵۲ چراغ مینی LED استفاده کرده است. همچنین مانیتور جدید از هر سه استاندارد HDR نظیر HDR10, HLG, و Dolby Vision پشتیبانی می کند. صفحه نمایش ۱۰ بیتی همچنین قادر به پشتیبانی از DCI-P3 و Rec است. در نهایت این مانیتور به دو درگاه Thunderbolt 3، یک DisplayPort، سه درگاه HDMI و یک هاب USB داخلی مجهز شده است. ایسوس هیچ اشاره ای به قیمت مانیتور PA32UCG نکرده، اما گفته که قصد دارد ProArt Display PA32UCG را در سه ماهه اول سال آینده در اختیار مشتریان قرار دهد.