موبایل و تبلت

آپدیت سامسونگ نوت، ویژگی گلکسی نوت 10 را به مدل‌های قدیمی می آورد

شرکت سامسونگ ویژگی های نوشتاری «گلکسی نوت 10» را وارد گوشی هایی می کند که نسخه بتای OneUI 2.0 را دریافت می کنند. سامسونگ به تازگی اپلیکیشن یادداشت برداری Samsung Note را بروزرسانی کرده تا برخی از ویژگی های گلکسی نوت 10 را به سایر نوت ها و دستگاه های گلکسی منتقل کند.

گفته می شود که کاربران گوشی های هوشمند گلکسی نوت 9 و گلکسی نوت 8 یک به روزرسانی دریافت کرده اند که ویژگی های گلکسی نوت 10 را شامل می شود. اگر گوشی شما بتواند برنامه سامسونگ نوت را به نسخه 3.1.04.16 ارتقا دهد، این ویژگی را حتی بدون نیاز به S Pen دریافت می کنید یعنی می توانید به راحتی با انگشت خود بنویسید. با این حال، بررسی سریع در مورد گلکسی اس 10 سامسونگ نشان می دهد که همه دستگاه ها این ویژگی را دریافت نمی کنند.

ویژگی مذکور نه تنها کلمات را تبدیل می کند بلکه می تواند متن را به یک فایل مایکروسافت ورد تبدیل کند. در حین ایجاد نوشته نیز می توانید متن را بزرگنمایی کنید  و سبک های بیشتری برای انتخاب در حالت دست خط وجود دارد. برای بررسی اینکه آیا برنامه گلکسی نوت شما این ویژگی را دارد ، به سادگی به صفحه About بروید و آن را به روز کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا