کنسول و بازی

تعداد بازی های سرویس اپل آرکید به 100 عنوان رسید

سرویس گیمینگ پولی اپل آرکید برای رسیدن به رکورد ۱۰۰ بازی اخیرا شش بازی جدید را نیز به کتابخانه خود اضافه کرده است. بد نیست بدانید که در استانداردهای بازی‌های موبایلی، ۱۰۰ عنوان رقم بزرگی است.

این شش بازی جدید عبارتند از Sociable Soccer ،UFO on Tape: First Contact ،Takeshi and Hiroshi ،Guildlings ،Discolored و Marble It Up: Mayhem. بازی UFO on Tape game در نوع خود بسیار هیجان‌انگیز است. این بازی، مبتنی بر واقعیت افزوده بوده و همچنین دنباله بازی UFO on Tape است که در سال 2010 برای گوشی‌های آیفون عرضه شد. در بازی، شما در آسمان به دنبال بشقاب پرنده‌ها می‌گردید و در صورت پیدا کردن‌شان آنها را می‌گیرید.

براساس اعلام رسمی اپل، تمامی ۶ بازی اشاره‌شده روی پلتفرم‌های آیفون و آیپد و اپل TV اجرا می‌شوند و درضمن، بازی‌های Discolored و Guildlings و Sociable Soccer برای رایانه‌های مک نیز دردسترس قرار گرفته‌اند. با اضافه‌شدن این بازی‌ها، سرویس اپل آرکید هم‌اکنون در سیستم‌های عامل iOS و tvOS میزبان ۱۰۰ بازی و در macOS میزبان ۹۲ بازی متنوع است. شایان ذکر است اپل آرکید رسما از ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۸ شهریور ۱‍۳۹۸) آغازبه‌کار کرد.

بدین ترتیب اگر شما به گیمینگ موبایلی علاقه دارید و صاحب یک دستگاه iOS هم هستید، سرویس گیمینگ اپل آرکید با اشتراک ماهانه ۴.۹۹ دلار ممکن است گزینه خوبی برایتان باشد. و لازم به گفتن نیست که کتابخانه سرویس پیوسته در حال بزرگتر شدن است و اگر بخواهید همه بازی‌ها را بخرید احتمالا باید پول زیادی را صرف آنها بکنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن