نرم افزار

آزمایش ایموجی‌های خودکار توییتر برای جلوگیری از توییت‌های نامناسب

توئیتر در هفته های آینده اقداماتی را به طور آزمایشی انجام می دهد. یکی از آنها افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیت است. هدف آن است که کاربران با دقت و احتیاط بیشتری توئیت ها را بازنشر کنند.

افراد معمولا در فضای توییتر، از نقل قول ها، نوشته ها و پاسخ های بی مهابا استفاده می کنند. توییتر قصد دارد تا به منظور کاهش مسایل ناشی از این نوشته های بدون فکر، آزمایش هایی را در هفته های آتی راه اندازی کند. هدف این آزمایش ها، کمک و تشویق کاربران در استفاده محتاطانه تر از این پلتفرم اجتماعی بوده و شامل ایموجی های خودکار توییتر می شود.

دیوید گاسکا مدیر بخش محصولات توئیتر اعلام کرده تغییرات کوچکی در این پلتفرم اجرا می شوند. نخست آنکه این پلتفرم  ایموجی هایی را برای بازنشر اضافه می کند. به این ترتیب کاربران  می توانند بدون استفاده از نوار نوشتن پیام، یک توئیت را نقل قول (quote) کنند. این امر از بازنشر توئیت با بی دقتی جلوگیری می کند.

در درجه دوم هنگام پاسخ به یک توئیت، ایموجی هایی به طور خودکار ( مانند ایموجی که قلب هایی به جای چشمان او وجود دارد)به او پیشنهاد می شود. اما اگر فرد یک ایموجی منفی در پاسخ به یک توئیت انتخاب کند، توئیتر از او می پرسد «چرا شما با این محتوا موافق نیستید؟». گاسکا امیدوار است این روش به ایجاد فرهنگ بحث و گفتگو به جای جنگ های توئیتری منجر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن