شیائومی ماوس Wireless Mouse 2 با عمر باتری یک ساله عرضه شد

شیائومی در سال ۲۰۱۷ بود که اولین ماوس بیسیم خود با قیمت ۶۹ یوان در چین عرضه کرد و اکنون با گذشت دو سال، این شرکت در نسل دوم این ماوس با نام Wireless Mouse 2 رونمایی کرد.

ماوس بیسیم Wireless Mouse 2 شیائومی هم اکنون با قیمت ۵۹ یوان (۸دلار) در بازار چین در اختیار مشتریان قرار گرفته است. همانند سایر محصولات شیائومی، این ماوس جدید دارای طراحی مینیمالیستی بوده و به ادعای شرکت، استفاده از این ماوس بسیار راحت است. ماوس جدید بیسیم Wireless Mouse 2 از یک سنسور فوتوالکتریک با دقت ۱۰۰۰dpi بهره می برد که می توانید هنگام حرکت سریع به طور دقیق موقعیت یابی کنید. همچنین طراحی این ماوس نسبت به نسل قبلی بهبود یافته و از یک طرح متقارن استفاده کرده که کاربر می تواند به راحتی با دست چپ یا راست از ماوس استفاده کند.

بدنه این ماوس از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و دارای نوعی بافت لطیفی است که حتی در صورت عرق کردن دست کاربر، به راحتی بتوان از ماوس استفاده کرد. همچنین همانند نسل قبلی، این ماوس از فرکانس بیسیم ۲.۴ گیگاهرتزی نیز پشتیبانی می کند. باتری استفاده شده در این ماوس قابل تعویض بوده و به ادعای شرکت، تا یک سال شارژ نگه می دارد. همانطور که در ابتدا اشاره شد، ماوس Wireless Mouse 2 شیائومی در دو رنگ مشکی و سفید با قیمت ۵۹ یوان (برابر ۸ دلار) در دسترس مشتریان قرار گرفته است.