فناوری

سوپرایز وزیر ارتباطات؛ انتقال بسته‌های پستی با پهپاد

پس از چند روز گمانه‌زنی، سرانجام آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات «سورپرایز» خود را اعلام کرد، پهپاد‌هایی که قرار است بسته‌های پستی را حمل کنند. تا پیش از رسیدن زمان موعود، حدس‌های مختلفی درباره‌ این خبر زده شد، تا اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرد خبر خوب وعده داده‌شده راه‌اندازی سرویس پست پلاس (انتقال بسته‌های پستی با پهپاد) است.

جهرمی با به اشتراک گذاشتن فیلمی در صفحه شخصی خود نوشت:

ما به‌جای صحبت و جلسه، چند اقدام عملیاتی انجام دادیم که واقعا هزینه‌ها کمتر شود و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم. برای همین در طرح پست + (پست پلاس) انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه‌ای باقی نماند که غیرقابل‌دسترس باشد. انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایزکردن یکدیگر و… ازجمله کارهایی است که از این به‌بعد دراختیار شما خواهد بود. در‌حال‌حاضر، کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده‌اند. ما می‌توانیم! خداقوت به همه‌ی جوانان ایرانی برای این دستاورد.

تجهیزکردن شرکت ملی پست به ماشین برقی و موتور برقی و دوچرخه‌ی برقی کاملا ایرانی. همچنین به‌مناسب آغاز پست+، ارسال نامه در سراسر کشور ازطریق پست شنبه ۲۳ آذر رایگان خواهد بود. لطفا برای اطلاع بیشتر به سایت post-plus.ir مراجعه فرمایید.

درمورد این موج سورپرایز باید خدمتتون بگم که خیلی‌ از کامنت‌ها، توییت‌ها، استوری‌ها و پیامک‌ها رو خوندم. واقعا از خلاقیت شما مردم عزیز و اعتماد و لطفی که به بنده به‌عنوان خادم خود دارید، یک دنیا ممنونم. اتفافا خیلی از این سورپرایزها مثل ارسال ماهواره‌ی جدید، ارزان‌کردن اینترنت، پایان وس و… رو در تقویم گذاشتم و در دو هفته‌ی آینده از این دستاوردها و خدمات زیاد خواهیم دید. امیدوارم تلاش‌هایم برای رفع فیلترها هم به نتیجه برسه، خیلی از توییت‌ها و کامنت‌ها رو برای بقیه در جلسات می‌خونم تا بالاخره با واقعیت‌های جامعه و خواسته‌های شما آشنا شوند.

بالاخره ممکنه خبر خوب زیادی در این مدت نشنویم یا حتی از شنیدن سورپرایز تعجب کنیم؛ اما من تمام تلاشم رو می‌کنم که حداقل به‌اندازه‌ی خودم برای شما مردم کار کنم و خبر خوب بدم. همین شادی و هیجانی که این مدت در جامعه ایجاد شد، خیلی ارزشمنده. کشور و مردم بزرگی داریم و باید قدرشون رو بدونیم. باید ایران رو بهترین و پیشرفته‌ترین کشور دنیا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا