نرم افزار

گیت‌هاب از نسخه اندرویدی اپلیکیشن خود رونمایی کرد

گیت هاب چند ماه پیش از نسخه iOS اپلیکیشن موبایل خود رونمایی کرد. حالا به نظر می‌رسد که نوبت به کاربران اندروید رسیده تا رسما بتوانند از اپلیکیشن موبایل این سرویس در تلفن‌های هوشمند خود استفاده کنند.

در اپلیکیشن اندرویدی گیت هاب، کاربران می توانند کدها را مرور کنند، تغییرات روی کد انجام دهند و یا بازخوردهای خود را به اشتراک بگذارید. از آن‌جایی که نسخه موبایل گیت‌هاب به عنوان یک اپلیکیشن بومی توسعه یافته، قادر است با اندازه نمایشگرهای مختلف و دارک مود سیستم انطباق پیدا کند. اپلیکیشن موبایل گیت‌هاب از چندی قبل به صورت بتا برای iOS منتشر شده بود و به‌زودی در دسترس کاربران اندروید قرار می‌گیرد.

این برنامه به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا اعلان های دریافتی را مدیریت و به درخواست ها پاسخ دهند. گیت‌هاب علاوه بر معرفی اپلیکیشن موبایل خود چندی قبل از چند ویژگی جدید مثل دسترسی همگانی به بخش اکشن و پکیج، بازطراحی نوتیفیکیشن‌ها، راه‌های جدید برای دستیابی به کدها، ابزارهای جستجو و دو راهکار جدید برای توزیع کار بین اعضای تیم رونمایی کرده بود. برای استفاده از این اپلیکیشن روی گوشی اندرویدی کافیست به لینک مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا